Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Centrum zdraví a krásy

Péče o tělo se dnes postupně rozrůstá, a to nejen díky sílící návštěvnosti fitness center a dalších center zdraví. I vy si tak můžete vybrat mnoho způsobů, jakým se chcete svému tělu věnovat či na jakou část či partii potřebujete své úsilí zacílit. K ruce vám nabídneme k dispozici služby prověřených odborníků, kteří si poradí s jakýmkoli úkolem, který před ně postavíte.

Zdraví a krása jako dárek

Procedury podporující krásu a zdraví, tedy různé ozdravné a zkrášlující zážitky, bývají velmi vděčným a vyhledávaným darem. Obdarovaní si často ani neuvědomí, že potřebují odpočinek a pauzu od každodenního rutinního kolotoče událostí, proto vám za podobné dárky budou radostně děkovat. Dárky z této kategorie se tak nemusíte bát využít jako dárky k Vánocům, dárky k narozeninám nebo i dokonce výročí. Jsou to zkrátka dárky pro každou příležitost!

Zdraví a krása z pohodlí domova

Pokud nemáte čas docházet do dalekých salonů nebo jsou ve vašem okolí zkrátka nedostupné, nemusíte zoufat. Existuje mnoho firem, které se specializují na podobné případy. Proto si je můžete jednoduše objednat online s donáškou až do domu! Veškeré procedury se tak mohou odehrávat v příjemné atmosféře a prostředí vašeho vlastního domova.

Pokud máte pocit, že ani to pro vás není to pravé, můžete se pokusit poohlédnout v kategorii kurzy po online kurzech. Možná budete překvapeni, kolik čerstvého vzduchu do vás mohou vnést oduševnělé online kurzy Mind Coachingu podporujícího vnitřní rozvoj, cílevědomost a tedy schopnost následování vlastních snů a představ.