Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Single Race - jízda pro jednoho na profesionálním závodním simulátoru

Nejrealističtější závodní simulátor

Chcete si vyzkoušet, jaké to je řídit závodní vůz na okruhu? Pro milovníky motosportů bude tento simulátor naprostou lahůdkou, neboť se jedná o nejrealističtější závodní simulátor v České republice! Na výběr budete mít z několika set závodních tratí z celého světa, stejně tak závodních aut napříč historií motosportu. Od poválečných strojů až po současné formule 1. Dále lze simulovat závod s virtuálními protivníky a nastavit si nejen počasí, ale také denní dobu a pravidla závodu.

Vyzkoušíte si rozdíl jízdy s vozem s předním, nebo zadním náhonem. Dokonalý pocit z jízdy vám navodí pohyblivý kokpit, kdy ucítíte přetížení, smyky a nerovnosti. Auto ovládáte interaktivním volantem s řazením i reálným feedbackem a závodními pedály. V programu Single Race vám bude k dispozici po celou dobu zážitku zkušený závodní instruktor, který pomůže i úplným amatérům v začátku a nebo zrychlit zkušeným jezdcům.

Společně v akci

Vezměte s sebou své přátele nebo rodinu a užijte si zážitek společně! Sledovat jezdce přímo u simulátoru může cca až šest diváků, nebo můžou odpočívat v lobby. V jízdě je také možnost se vystřídat i se svým kamarádem a pro ty nejlepší je připravena závodní telemetrie, která umožňuje si projít metr po metru celým průběhem jízdy a najít chybějící desetiny vteřiny k zajetí rekordního času.

Chcete si zlepšit své řidičské schopnosti? Osvojit si techniky průjezdu zatáčkami, najít ty správné brzdné body a vyjet ze zatáčky jako správný závodník? Připásejte se pětibodovým pásem, šlápněte na plyn a roztočte motor do otáček!

Průběh zážitku:

Na začátku, k dokonalému zážitku z jízdy, obdržíte k zapůjčení závodní boty a rukavice. Následně se seznámíte se závodním kokpitem, ovládacími prvky a funkcemi závodního simulátoru. Pod dohledem zkušeného instruktora si nejprve vše zkusíte a poté hurá na trať! Čeká vás 60 minut jízdy a budete mít na výběr z více než 200 závodních okruhů z celého světa včetně všech modifikací a více než 400 závodních automobilů.

Lokalita:

 • Praha, Vítězná 420/18

Zážitek obsahuje:

 • Jízda pro jednu osobu na profesionálním závodním simulátoru
 • Výběr z více než 200 závodních okruhů a 400 závodních automobilů
 • Instruktáž profesionálního závodního řidiče
 • Dalších 15 míst sezení pro rodinu nebo přátele

Zážitek neobsahuje:

 • Služby a produkty neuvedené v „Dárek obsahuje“

Sezóna:

 • Celoroční

Počasí:

 • Za jakéhokoliv počasí

Diváci:

 • Do prostoru MyRace se vejde až 15 lidí, doprovody jsou vítány s možností občerstvení v baru s nabídkou alko i nealko nápojů

Poznámka:

 • Zážitek nedoporučujeme osobám menším než 150 cm z důvodu, že nemusí dosáhnout na pedály

Často kladené dotazy

 • Pro koho je profesionální závodní simulátor určen?

  Náš simulátor je určen nejen všem fanouškům motorsportu, ale i těm, kteří chtějí zažít pocit z řízení skutečného závodního automobilu a zlepšit své řidičské schopnosti.

 • Je jízda na simulátoru srovnatelná s jízdou v reálném autě?

  Ano, náš simulátor používají také profesionální závodníci k tréninku. Obsahuje laserem scanované reálné tratě a na základě fyzikálních modelů naprogramovaná skutečná závodní auta.

 • Existuje nějaké omezení v jízdě na závodním simulátoru?

  S ohledem na konstrukci simulátoru, který věrně kopíruje kokpit skutečného závodního vozu, je jediným limitem výška řidiče, aby dosáhl na pedály a viděl přes volant na závodní trať. Proto doporučujeme minimální výšku 150 cm.

 • Jaké tratě a vozy si můžu vyzkoušet?

  K dispozici je více než 200 závodních okruhů z celého světa včetně všech modifikací a více než 400 závodních automobilů všech kategorií od historických po současné.

 • Potřebuji si něco přinést?

  Není potřeba, k dispozici máme k zapůjčení závodní boty a rukavice značky Sparco, aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší. Také nabízíme širokou škálu občerstvení.

 • Nikdy jsem neřídil závodní auto. Zvládnu to?

  Samozřejmě, po celou dobu jízdy je vám plně k dispozici profesionální závodní instruktor, který vám vysvětlí techniku jízdy, popíše jednotlivé typy pohonů a provede vás zvoleným závodním okruhem.

 • Mohu si sebou přivést přátele?

  Samozřejmě, naše simulátorové centrum pojme až 25 osob. Sledovat vaši jízdu mohou buď přímo u simulátoru, nebo pohodlně ve vestibulu na velkoplošné obrazovce.

Místo konání zážitku

image

Single Race - jízda pro jednoho na profesionálním závodním simulátoru

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby