facebook_pixel

Letecké zážitky

Kdo z nás alespoň jednou v životě nepomyslel na to, jak úžasné by to bylo moci létat? Člověka se v oblacích zmocňují pocity absolutní svobody a nespoutanosti a všední starosti nechává hluboko pod sebou. Křídla vám nechat narůst nemůžeme, ale můžeme vám nabídnout úžasné letecké zážitky, na které nikdy nezapomenete. Nač váhat? Odlepte se od země a splňte si sen!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Vzneste se k obloze! Letecké zážitky jsou splněným snem

Proč by mělo být létání výsadou ptáků a leteckých společností? 😉 Možná už celá léta sníte o tom, že zažijete ten pocit, co se člověka zmocní, když se nohama odlepí od země a vydá se vstříc neznámu. Toužíte po oné neomezené volnosti, jakou mají někteří tvorečkové štěstí zažívat každý den. Letecké zážitky se stávají stále oblíbenějšími dárky, které dělají obrovskou radost a přinášejí nesmazatelné vzpomínky, které i po několika letech vyčarují na tváři úsměv.

Díky leteckým zážitkům se můžete proletět například slavnou Cessnou nebo vrtulníkem a můžete si je zkusit i pilotovat! Pokud si netroufáte na pilotování, můžete si jen užít poklidného vyhlídkového letu a kochat se krásou světa z výšky mnoha a mnoha metrů. Pokud jste dobrodružnější duše, můžete spojit svůj výlet po obloze se vzrušujícím tandemovým seskokem. Tento letecký zážitek je možná slavný a často využívaný, ale přesto zdaleka ne každý může říci, že jej zažil. Chce to přeci jen sesbírat všechnu odvahu, abyste se vrhli z obrovské výšky vstříc tvrdé zemi.:-)

Možná si letecké zážitky neprohlížíte proto, že byste hledali vzrušení a toužíte spíše po romantice s vaším vyvoleným či vyvolenou. Vyhlídkový let horkovzdušným balonem je osvědčený letecký zážitek, k němuž se stále dokola vrací nejenom zamilované páry, ale dokonce i celé rodiny, které spolu chtějí zažít něco nevšedního, co jejich vztahy ještě více utuží a o čem si budou moci vyprávět. Jsou i takoví, kteří se rozhodnout v koši horkovzdušného balonu požádat svou milou či milého o ruku. Nebo společným letem oslaví výročí svatby. Vyhlídkový let balonem zkrátka mezi leteckými zážitky vyniká. Tedy alespoň co se romantických okamžiků týče.

Pokud byste rádi prožili nějaký letecký zážitek, ale nevěříte strojům ani balonům, navrhujeme prohlédnout si zážitek ve větrném tunelu tzv. Simulátoru volného pádu. Můžete si jej užít třeba s brýlemi pro virtuální realitu na očích, takže simulace skutečného pádu bude naprosto dokonalá. 😉