facebook_pixel

Letecké zážitky

Kdo z nás alespoň jednou v životě nepomýšlel o tom, jaké je létání? Pocit svobody a nespoutanosti s větrem o závod je k nezaplacení. I to je jeden z důvodů, proč jsou letecké zážitky tak oblíbené! Zážitkové lety jsou to pravé ořechové pro ty, kteří se chtějí jednou za čas odlepit od země a vzlétnout do oblak. Nebuďte přízemní, vzlétněte!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

Letecké zážitky – co vás čeká?

Žádná půda pod nohama! Letecké zážitky jsou aktivity, které se provádějí nad zemí. Proletět se můžete v balónu, v triskáči, ve vyhlídkovém letadle, v helikoptéře, zkusit si paragliding v tandemu s instruktorem. Mnoho lidí se bojí výšek a má závratě, proto je vhodné obdarovaného nenápadně vyzpovídat dřív, než mu tento dárek koupíte. Někteří si zas nevěří natolik, aby zážitkem prošli sami na vlastní pěst. Těm jistě dodá odvahu tandem ve dvou či jiný zážitek, kterého se budou moci zúčastnit se svým blízkým. Tento způsob zážitku je také vhodný pro všechny začátečníky, kteří zkrátka nevědí, jak začít.

Pokud nepatříte mezi ty, kteří se do všeho rádi vrhají po hlavě, ale přesto byste se rádi na svět podívali z výšky nebes, nezoufejte. I pro vás se v této kategorii najde spousta příhodných, méně náročných a extrémních variant! Když je bezvětří a nebe bez mráčku, nastává přesně ten čas, kdy je nejlepší počasí na vyhlídkový let. Počasí je však poměrně nevyzpytatelné, připravte se proto na to být trochu spontánní, zvláště co se objednání či pohybu dostupných termínů týče. Užijte si vyhlídkový let balonem či vírníkem a zakuste to, po čem už tak dlouho toužíte!

Že byste raději nějakou přípravu před tím, než se doopravdy vznesete do oblak? Zabruste do netradičních zážitků a kategorie simulátory a vyzkoušejte si nejprve simulaci létání či virtuální realitu.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.