facebook_pixel

Netradiční zážitky

Vítejte v rubrice, kde své útočiště nalezly netradiční dárky. Originalita se v dnešní době hledá jen velmi těžko. Právě proto je však tolik ceněná! Přinášíme vám výběr opravdu netradičních dárků, kterými zapůsobíte a ohromíte. Vybírat můžete od zážitků netradičních, ale nenáročných, až o opravdu extrémní a děsivé. Záleží jen na tom, jak moc chcete obdarovaného šokovat!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

 • Únikové hry

  Únikové hry (44)

 • Simulátory

  Simulátory (18)

 • Proti stresu

  Proti stresu (6)

 • Další netradiční zážitky

  Další netradiční zážitky (26)

 • +
  Číst více »

  Netradiční dárky pro muže

  Vybrat netradiční dárek pro muže je ve své podstatě celkem jednoduché. Pokud ovšem víte, na koho se v případě potřeby obrátit (správně – na Stips.cz!). Zapomeňte na všechny tolikrát opakované ponožky, vůně a deodoranty, doutníky, kosmetické balíčky nebo nové spodní prádlo a pokuste se ho pro jednou skutečně překvapit. Být nápaditý se vyplácí a my vám k tomu samozřejmě pomůžeme. Netradiční dárky pro muže jsou naším posláním, proto jejich nabídku neustále aktualizujeme, aby opravdu bylo z čeho vybírat. A pokud máte doma nadšence do opravdu extrémních zážitků, zkuste netradiční zážitky zkombinovat s některými z kategorie Adrenalin.

  Netradiční dárky pro ženy

  Ženám se obvykle darují květiny, šperky či kosmetika, jelikož všichni vědí, že takové dárky jsou jistotou. Jsou to dárky, které neurazí. Pokud však chcete vybočit z řady a darovat něco netradičního, co ženě způsobí nevšední radost, musíte se poohlédnout jinde. Zabodujte zážitkem od Stips.cz! Překvapte svou přítelkyni, kamarádku nebo příbuznou některým z jedinečných kousků z naší nabídky. Staňte se hvězdou večera a darujte víc než dárek. Darujte netradiční zážitek!

  Netradiční dárky k narozeninám

  Stejně tak jako v loni svádíte souboj s vlastní představou o skutečně kvalitním dárku, který nezůstane bez povšimnutí na dně skříně? U nás naleznete netradiční dárky k narozeninám, který pobaví, překvapí a potěší zároveň. Není třeba si lámat hlavu, obcházet obchodní centra a čekat, že vás něco udeří do nosu jako tři oříšky pro popelku. V naší internetové prodejně je každý kousek velkou jedinečným zážitkem.

  Netradiční dárky z první ruky

  Nezáleží na tom, jestli hledáte netradiční balení dárků nebo netradiční dárek k Vánocům či dokonce netradiční dárek pro cyklistu. U nás jste správně! A pokud stále váháte, který dárek je ten nejlepší, vezměte je všechny. Na dárkovou kartu totiž můžete nahrát až 10 netradičních dárků, přičemž platíte pouze za jeden. Z vašeho předvýběru si pak obdarovaný vybere ten, který mu bude po chuti nejvíce! Využijte této příležitosti a obdarujte své milované těmi nejzajímavějšími věcmi, kterými se blýsknete na každé oslavě.