facebook_pixel

Simulátory

Nemusíte být pilotem, abyste mohli pilotovat letadlo. Co takový boeing 737? Díky simulátorům si můžete vyzkoušet vše, k čemu byste se v reálném světě jen těžko dostali, ale i to, co by bylo zcela nemožné. A to navíc zcela bezpečně! Od řízení letadla přes simulátor pádu až po autentický zážitek ve virtuální realitě - simulátory všeho druhu naleznete právě v této kategorii.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
200 Kč na všechny seskoky!

Oslavte na Stips.cz měsíc volného pádu! Do 31.10. můžete využít slevu na nákup všech seskoků.

Žádný produkt nebyl nalezen.

Pokračovat v nákupu

+
Číst více »

Co je to simulátor

Simulátor je nejmodernější technologie, která nám umožňuje zažívat věci, o kterých se nám kolikrát ani nesnilo. Díky nim se můžete prolétnou ve vzduchu nebo třeba projít ve vesmíru – lidské fantazii se meze nekladou! Tato jedinečná metoda dokáže oklamat mozek tak, že se cítí, jako by vše, co vidí, bylo skutečností. Díky této jedinečné vlastnosti se tak jedná o opravdu autentický zážitek!

Kam na simulátor

Simulátory jsou stále ještě novinkou, a tak jich není mnoho. Přesto nemusíte zoufat, že by jejich výběr byl malý! Nejvíce jich naleznete v hlavním městě. Kromě Prahy však můžete navštívit také simulátor Brno, simulátor Ostrava, virtuální realita Praha či simulátor Zlín a simulátor České Budějovice. Pokud se však v místě vašeho bydliště žádný simulátor nenachází, zpestřete si například volný víkend netradičním výletem za poznáním a novou zkušeností. Nebudete litovat.

Simulátor jako dárek

Hledáte-li opravdu jedinečný dárek, jste na správné adrese. Ať už hledáte dárek pro maminku k narozeninám, dárek pro otce, dárek pro babičku či pro partnera, simulátor potěší všechny. Nadšence do letadel, army, veterány i počítačové hráče potěší simulátor, při kterém můžete řídit letadlo nebo např. stíhačku a vyzkoušet si realistické nouzové přistání či přestřelku ve vzduchu. Odvážlivce zas potěší možnost létání v simulátoru volného pádu a pro snílky tu je virtualizér. A dárek je vyřešen.