facebook_pixel

Simulátory

Nemusíte být pilotem, abyste mohli pilotovat letadlo. Co takový boeing 737? Díky simulátorům si můžete vyzkoušet vše, k čemu byste se v reálném světě jen těžko dostali, ale i to, co by bylo zcela nemožné. A to navíc zcela bezpečně! Od řízení letadla přes simulátor pádu až po autentický zážitek ve virtuální realitě - simulátory všeho druhu naleznete právě v této kategorii.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

+
Číst více »

Co je to simulátor

Simulátor je nejmodernější technologie, která nám umožňuje zažívat věci, o kterých se nám kolikrát ani nesnilo. Díky nim se můžete prolétnou ve vzduchu nebo třeba projít ve vesmíru – lidské fantazii se meze nekladou! Tato jedinečná metoda dokáže oklamat mozek tak, že se cítí, jako by vše, co vidí, bylo skutečností. Díky této jedinečné vlastnosti se tak jedná o opravdu autentický zážitek!

Kam na simulátor

Simulátory jsou stále ještě novinkou, a tak jich není mnoho. Přesto nemusíte zoufat, že by jejich výběr byl malý! Nejvíce jich naleznete v hlavním městě. Kromě Prahy však můžete navštívit také simulátor Brno, simulátor Ostrava, virtuální realita Praha či simulátor Zlín a simulátor České Budějovice. Pokud se však v místě vašeho bydliště žádný simulátor nenachází, zpestřete si například volný víkend netradičním výletem za poznáním a novou zkušeností. Nebudete litovat.

Simulátor jako dárek

Hledáte-li opravdu jedinečný dárek, jste na správné adrese. Ať už hledáte dárek pro maminku k narozeninám, dárek pro otce, dárek pro babičku či pro partnera, simulátor potěší všechny. Nadšence do letadel, army, veterány i počítačové hráče potěší simulátor, při kterém můžete řídit letadlo nebo např. stíhačku a vyzkoušet si realistické nouzové přistání či přestřelku ve vzduchu. Odvážlivce zas potěší možnost létání v simulátoru volného pádu a pro snílky tu je virtualizér. A dárek je vyřešen.