facebook_pixel

Hudební kurzy

Znáte někoho, kdo si neumí představit život bez hudby anebo celý život sní o tom, jak hraje na některý z klasických hudebních nástrojů? Pokud jste si na tuto otázku v duchu odpověděli, „ano“, jste tady správně. V naší nabídce totiž naleznete vše, čím dokážete překvapit každého milovníka hudby bez rozdílu věku!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Hudba jako životní styl

Hudba a zpěv už od nepaměti patří nerozlučně k sobě a jsou proto i zásadní součástí každé kultury a obklopují nás prakticky každý den. Den bez hudby si určitě většina z nás neumí ani představit. Ticho, jak je známo, sice léčí, ale teď ruku na srdce, určitě nepřejde den, kdyby jste si alespoň na chvíli nepustili rádio, svojí oblíbenou písničku na iPodu či smartphonu anebo si jen tak nezazpívali pro radost.

Pěvecké a hudební techniky se však vyvíjeli po staletí a, proto dnes máme možnost zdokonalovat se v hudebních a pěveckých žánrech, které nejvíce vyhovují našim schopnostem a hlavně hlasovému rozsahu. Proto jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost, zvolit si v naší kategorii hudebních kurzů různé způsoby sebezdokonalování se, a to buď ve hře na svůj oblíbený hudební nástroj nebo ve zvládnutí techniky zpěvu, která Vám nejvíce učarovala. Profesionální lektoři Vám vysvětlí všechny potřebné instrukce a kreativní vyučování nebo tvoření se může začít!

Hudební kurzy na míru

Kurzy, ze kterých můžete vybírat v naší nabídce, jsou také rozdělené do různých úrovní podle počtu absolvovaných hodin. Pokud si svým výběrem nejste zcela jistí, můžete jako příjemné překvapení darovat pouze individuální lekce hry na hudební nástroj. Pokud se jedná pouze o seznámení se s hudebním nástrojem, je kurz fresh tím pravým dárkem, protože obsahuje 5 individuálních hodin, kde se každý absolvent naučí veškeré techniky potřebné pro zvládnutí základní hry na hudebním nástroji. Pokud jste ale věčným začátečníkem a svoji hudební kariéru odkládáte prozatím na neurčito, omrkněte si náš čtvrtletní kurz basic. Možno ve Vás těch 10 hodin probudí duši dřímajícího umělce! Pro opravdové milovníky hudby, máme v nabídce i roční kurzy hry na hudební nástroj, který bude určitě tím prvním krokem na cestě stát se opravdovým profesionálem.

Hudební pozdrav jako kreativní dárek

V naší nabídce však naleznete i hodně kreativní tipy na dárky! Představte si situaci, kdy se nemůžete z nějakých důvodů zúčastnit důležitých rodinných nebo firemních oslav, či dokonce důležitého výročí. Máme pro Vás řešení! Svým kamarádům, kolegům nebo komukoliv z rodiny můžete natočit hudební nebo jakýkoliv kreativně-vtipný pozdrav, či video.
Nebo – je-li libo – překvapení může být i bez obrazu! Můžete své blízké překvapit přímo svým vlastním hudebním nosičem s jejich oblíbenými hity, které zazpíváte právě Vy! Ano, i to je u nás možné! Písničky si buď můžete zkomponovat samy, nebo jednoduše můžete přezpívat písničky, které Vám nejvíc učarovaly. Profesionální učitelé zpěvu Vám přitom pomůžou zvládnout všechny potřebné techniky. A věřte, že něco tak originálního, jako je audio-video dárek vykouzlí úsměv na tváři každého! Profesionální kameraman (ve spolupráci s instruktorkou zpěvu) Vám pomůžou Vaše mistrovské dílo dovést k dokonalosti!

Proč vyzkoušet naše hudební kurzy

Způsobu jak si užívat hudbu a zpěv je jak vidíte mnoho! Každý z nás ji ale vnímá velmi individuálně a, proto nás taky ovlivňuje na mnoha úrovních, které neumí dokonce vysvětlit ani moderní věda. V současnosti však máme možnost vybrat si z nesčetného množství hudebních žánrů a taky volit hudbu a zpěv podle momentální nálady a situace. Kromě toho, každý z nás hudbu vnímá jinak! Pro některé z nás je hudba a zpěv přímo profesí, ale většina lidí si však hudbu a zpěv užívá spíš jako hudební kulisu při běžných každodenních činnostech – třeba při nákupu v supermarketu, nebo při jízdě autem.
Není se tedy čemu divit, že hudba a zpěv ve své podstatě fungují jako univerzální jazyk a spojují tak lidi bez rozdílu věku, státní příslušnosti nebo dokonce náboženství. Věnujte se proto hudbě vždy, kdy k tomu máte příležitost a přinášejte kolem sebe radost.