Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

† Simulátor volného pádu Off Peak v Praze †

Chcete zažít volný pád, ale máte strach z výšek?

K tomu, abyste mohli vyzvat na souboj gravitaci, nepotřebujete nutně zamířit k obloze v letadle. Jak je to možné? Díky simulátoru volného pádu v Praze, kde gravitace na chvíli přijde o svou moc a Vy se jí budete moci bez jakéhokoli nebezpečí vysmát do obličeje.

S instruktorem se postavíte do tzv. větrného tunelu, který Vám umožní se během několika okamžiků vznést vzhůru a vychutnat si volný pád i sílu hurikánu s rychlostí až 270 kilometrů v hodině. Není vůbec čeho se obávat, simulátor volného pádu je naprosto bezpečný a navíc máte po ruce neustále odborný dohled.

Instruktor Vám ještě před samotným vstupem do větrného tunelu - simulátoru volného pádu - vysvětlí, jak korigovat svůj let, abyste věděli co dělat a vychutnali si svůj zážitek od první do poslední vteřiny. A v případě, že by se Vám ve větrném tunelu při simulovaném volném pádu nedařilo, pomůže Vám. Na Vás zbývá si jen už užívat!

Větrný tunel, ve kterém se proletíte, je prosklená letová komora s průměrem 4,3 metru a výškou 14 metrů, tudíž místa pro svůj let v simulátoru volného pádu budete mít více než dostatek. Ne každý se cítí dobře v letadle a ne každý je schopen vyskočit z něj vstříc zemi s padákem na zádech. Simulátor volného pádu tak slouží jako skvělá náhrada nebo případně předpříprava pro tandemový seskok padákem či jiný adrenalinový zážitek.

Tuto variantu zážitku na simulátoru volného pádu lze u provozovatele rezervovat na dny off peak=mimo špičku, což znamená od pondělí do čtvrtka.

Simulátorů volného pádu u nás zatím moc není, tudíž se jedná o jedinečnou příležitost zažít něco nového a nevšedního, o čem budete moci vyprávět a na co budete dlouho vzpomínat. Nesvazujte se pochybami a pojďte něco zažít!

Průběh zážitku:

Dostavte se 1 hodinu před letem ve větrném tunelu. Celý zážitek na simulátoru volného pádu trvá 1,5 hodiny. Před samotným letem dostanete podrobnou instruktáž od instruktora. Následně se dostavíte do šatny a převléknete se do kombinézy. Po této instruktáži se odeberete k letové komoře. Po celou dobu bude s Vámi instruktor, který na Vás bude dohlížet a pomáhat Vám, abyste ovládli své tělo ve vzduchu.

Lokalita:

 • Praha, Tupolevova 736

Zážitek obsahuje:

 • Vstup pro 1 osobu do simulátoru volného pádu
 • 3 minuty létání ve větrném tunelu Off Peak - mimo špičku (pondělí-čtvrtek)
 • Instruktáž
 • Zapůjčení ochranného oblečení (kombinéza, helma, brýle a popřípadě rukavice)
 • Létání v tunelu pod dohledem instruktora

Zážitek neobsahuje:

 • Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

 • Simulátor volného pádu funguje celoročně

Počasí:

 • Nemá vliv na provoz simulátoru volného pádu vliv

Diváci:

 • Mají přístup k větrnému tunelu přístup, tudíž mohou sledovat Váš první volný pád :-)

Zdravotní stav:

 • Nemá vliv

Poznámka:

 • Každý účastník před vstupem do simulátoru volného pádu podepisuje prohlášení letce, kde potvrzuje, že byl seznámen s bezpečností ve větrném tunelu a celé aréně. Zážitek je určen pro osoby starší 5 let. Osoby mladší 18 let musí mít doprovod zákonného zástupce

Hodnocení zážitku

 • image

  Leni

  21.08.2020

  Všechno bylo v pořádku, samotná doba v tunelu nejlepší, již jsem byla po druhé a již jsme to 2× koupila jako dárek

 • image

  Karel \"Smiley\" Sivák

  16.08.2020

  Přítulka mě musela před těma pár měsícema přemlouvat, protože jsem nechtěl utrácet a navíc jsem se bál covidu koronavirého hnusu. Když jsem zjistil, že ten voucher platí 1 rok tak jsem se celkem uklidnil, že to případně využijeme později a koupil to. Došli jsme tam minulý týden a můžu s klidem říct že paráda. S personálem je sranda, chovaj se slušně a hlavně dohlížej na dodržování všech bezpečnostních nařízení takže ze mě strach z covidu opadl a mohli jsme si s přítulkou bezvadně zalítat. Jestli můžu doporučit? S přehledem jo.

 • image

  Ondřej Kopřiva

  18.06.2019

  Vyklidněná instruktáž, uvolněná atmosféra a naprosto parádní simulátor! Byl jsem předtím na simulátoru ve Francii a pak jednou v Belgii a tenhle se jim v pohodě vyrovná. Skvěle jsem se bavil. :)

 • image

  Sáruše

  13.09.2018

  Paráda. Ze začátku jsem byla teda vcelku marná :D ale pak to všechno nějak šlo :)

 • image

  Marcela P.

  10.04.2018

  Dost se bojím výšek, ale tady se opravdu není čeho bát a ještě odcházíte se super pocitem. Měla jsem ze sebe o to větší radost a díky instruktorovi jsem si to užila opravdu na max. Výborný dárek, příště ho pořídím příteli!

 • image

  Boris

  09.11.2017

  super zážitek, určitě doporučují všem

Místo konání zážitku

image

† Simulátor volného pádu Off Peak v Praze †

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby