facebook_pixel

Kurz kitesurfigu na Rujáně vás vážně dostane!

Simona Horackova

Chtěli byste si užít dovolenou tak trochu jinak? Nedáte na itineráře cestovních kanceláří, a hledáte radši adrenalin a báječné zážitky takříkajíc na vlastní pěst? Až příště vyrazíte do Německa na Rujánu, určitě si nenechte ujít báječný kurz kitesurfingu. Firma na zážitky Stips.cz vše zprostředkuje za vás. Nečekají vás žádné náhradní programy ani jiná obvyklá agenturní šidítka. Dostanete třídenní kurz kitesurfingu opravdu se vším všudy!

kitesurfing water start

Kitesurfing v ČR? S naší přípravou rozhodně ANO!

Zatímco powerkiting, alias létání na flexibilních vzdušných dráčcích, u nás zpropagovala už nejedna celebrita, o jeho vodním bratříčkovi kitesurfingu se příliš nemluví. A přitom jeho prostřednictvím můžete získat jedinečné zážitky! A jak na to?

Stačí si udělat průpravu tam, kde se vám do cesty nepostaví nepředvídavé vzdušné proudy ani nezkušení instruktoři. Začátečníci potřebují na kitesurfing opravdu profesionální podmínky. A třídenní kurz kitesurfingu na německé Rujáně je přesně tím pravým.

wakeboarding praha

Tři dny pod vedením profi instruktorů

Říkají vám něco pojmy jako větrné okno nebo power zóna? Ne? Nevadí. Během prvního dne kurzu se právě s těmito důležitými věcmi seznámíte. Naučíte se složit kit a dostanete se i čistě praktickému nácviku výuky. Nemusíte se bát, že zůstanete bez podpory. Kontakt s instruktory zajišťují na zemi i ve vzduchu praktické vysílačky.

A co vás čeká dál? Druh den si vyzkoušíte nácvik startu kitu i jeho přistání za pomoci šikovného pomocníka, ovládnete zvednutí kitu z vody i nezbytný bodydragging. A třetí den bude zaměřen na čistě sólo akce, s důrazem kladeným především na bezpečné ovládání kitu a udržení směru jízdy.

Zapomeňte na několikahodinové rychlokurzy. Jen opravdu poctivý třídenní kurz kitesurfingu vám může přinést ty nejlepší adrenalinové zážitky se vším všudy. Stane se z vás profík, který si bez problémů poradí i s nepříliš příznivými podmínkami v ČR.

kite-surfing

Až 10 dárků v jednom!

Oslňte své přátele a známé svým jedinečným uměním nebo ještě lépe, pozvěte je, aby si báječný kurz kitesurfingu užili s vámi! Na Stips.cz můžete zakoupit libovolný počet poukazů, platných i na příští sezónu. Můžete tak svoji dovolenou naplánovat už teď nebo použít dárkově zabalenou kartu Stips jako neotřelý dárek.

Náš tip: věděli jste, že jedna karta Stips může obsahovat až deset zážitků? Obdarovaný si tak jednoduše vybere to, co ho zaujme nejvíce. K dispozici jsou nejenom adrenalinové chuťovky, ale také dárky pro ženy, únikové hry, relaxační aktivity a mnoho dalšího. Nebojte se vyzkoušet něco nového a zažít to, na co jen tak nezapomenete.

Okomentovat

Top zážitky