Shromáždili jsme 100 nápadů na dárek pro vaši spřízněnou duši. Celý seznam si můžete prohlédnout v našem příspěvku nebo si s námi zahrajte hru:

Představte si číslo od 1 do 100 a vyberte odpovídající číslo dárku.
Získejte nečekaný ale skvělý nápad.

 1. Personalizovaný fotoalbum nebo scrapbook: způsob, jak shromáždit a prezentovat vzpomínky, fotografie a momenty, které mají pro vás nebo pro obdarovanou osobu zvláštní význam.
 2. Poukázka na kurz vaření: obdarovaný si může vychutnat nejen lahodné pokrmy, ale i získat nové kuchařské schopnosti pod vedením profesionálního kuchaře.
 3. Personalizované prkénko na krájení: dárek, který spojuje praktičnost s osobním dotekem.
 4. Šperky pro pár: elegantní náhrdelníky, prsteny nebo párové šperky s unikátním designem představují vzájemný vztah a společné dobrodružství
 5. Romantický víkendový pobyt: příležitost uniknout do atmosféry lásky a relaxace.
 6. Stolní hry nebo hlavolamy: skvělý dar pro zábavné a interaktivní společenské chvíle.
 7. Portrét nebo karikatura na míru: kreativní připomínka bude nejen dekorativním prvkem v jejich domově, ale také ceněným výrazem osobního uměleckého doteku.
 8. Dárkový poukaz na den v lázních nebo masáž: vysoce kvalitní wellness zážitek, který dodá novou energii a uvolnění do jejich každodenního života.
 9. Venkovní piknikový set: kompletní vybavení pro piknik, jako jsou deky, koše a nádobí, vytvoří tento dárek dokonalé prostředí pro společné a pohodové chvíle na čerstvém vzduchu.
 10. Personalizovaný předmět pro výzdobu domácnosti: květinový věnec,plakát, socha.
 11. Let horkovzdušným balónem: vzdušná dobrodružství nabízejí nejen nádherné panoramatické výhledy, ale také neopakovatelný zážitek plný vzrušení a romantiky.
 12. Pomůcky na vaření nebo kuchyňské spotřebiče: od kvalitních nožů a vařeček po inovativní spotřebiče, tyto dárky přinášejí radost z přípravy jídla a zlepšují celkový kulinářský zážitek.
 13. Ochutnávka vína nebo whisky: zážitková aktivita umožní objevovat jemné nuance a lahodné aroma vybraných vín nebo whisky pod vedením odborníka
 14. Puzzle na míru s obrázkem páru: romantický dar, který umožňuje vytvořit společný obraz lásky.
 15. Předplatné streamovací služby: obdarovaný získá přístup k široké škále filmů, seriálů a původního obsahu, což přináší nekonečné možnosti relaxace a zábavy přímo do jeho domova.
 16. Den plný dobrodružství: například pěší turistika nebo jízda na kole.
 17. Shodné sady pyžam: vytváři teplé a příjemné chvíle ve společnosti druhé polovičky.
 18. Personalizovaná cestovní mapa: umožňuje označit navštívené destinace, sdílet cestovatelské příběhy a vytvářet výjimečný dekorační prvek, který odráží jedinečné dojmy z celého světa.
 19. Romantická večeře v luxusní restauraci: například ve špičkovém střešním baru s nádherným výhledem.
 20. Cvičební vybavení pro páry: například dvojité jóga podložky a set odolávacích gum, je skvělým darem, který podporuje společné cvičení a zdravý životní styl.
 21. Vstupenky na koncert: pořiďte si tyto vstupenky a užijte si koncert, o kterém jste snili ode dne, kdy jste se poznali! Možná se vám podaří vycestovat i do jiné země.
 22. Personalizované hrnky nebo nádobí na nápoje: s vlastními obrázky, jmény nebo citáty vytváří tento dárek nejen praktický, ale i sentimentální prvek pro každodenní rituály obdarované osoby.
 23. Pokojové rostliny nebo sukulenty: přispívá k lepší atmosféře v místnosti a zároveň je nenáročným a udržitelným dárkem pro každého milovníka rostlin.
 24. Umělecký kurz nebo workshop: poskytuje možnost objevovat nové umělecké techniky, ale také podněcuje osobní růst a radost ze tvoření v uměleckém prostředí.
 25. Ručníky nebo župany s monogramem: ukazují péči o detaily a vytvářejí jedinečný pocit pohody při každém použití.
 26. Gravírované sklenice na víno: můžete nechat gravírovat inicialy, datum výročí nebo krátký citát, který má pro obdarovanou osobu zvláštní význam.
 27. Ručně psané milostné dopisy nebo básně: pište o svých blízkých chvílích, o svých dobrodružstvích, o tom, jak vidíte budoucnost, možná o věcech, kterých si na svém partnerovi vážíte.
 28. Zážitek z únikové místnosti: umožní obdarovaným prožít napínavé chvíle, při nichž společně řeší hádanky a úkoly s cílem uniknout ze zapečetěné místnosti, vytvářející tak nezapomenutelný zážitek plný dovedností a spolupráce.
 29. Personalizovaná kniha receptů: oblíbené recepty, vlastní tipy a osobní poznámky.
 30. Focení: profesionální fotosession může být nejen estetickým zážitkem, ale také skvělým darem, který zvěční krásu a spojení mezi obdarovanými.
 31. Sada na ochutnávku vína a sýrů: gastronomické zážitky při společné degustací + kino = perfektní rande.
 32. Lekce tance: zdokonalovat taneční dovednosti a vytvářet si nezapomenutelné a harmonické okamžiky na tanečním parketu.
 33. Víkendový výlet do kempu: nabízí odpojení od každodenního shonu a přináší obdarovaným příležitost pro spojení s přírodou.
 34. Portrét domácího mazlíčka: profesionální umělec může skrze obraz nebo kresbu zdůraznit jedinečné rysy, které dělají váš domácí mazlíček nezaměnitelným, a tak vytvořit trvalou památku na vašeho věrného společníka.
 35. Náhrdelníky z dílků puzzle: každý dílek náhrdelníku představuje jedinečnou součást, a když jsou spojeny, vytvářejí kompletní puzzle. Tento dárek může symbolizovat propojení a harmonii ve vztahu nebo rodině.
 36. Sada na výrobu svíček: sada obsahuje vše, co je potřeba k vytvoření unikátních svíček, a umožňuje obdarovaným projevit svou kreativitu a vytvořit si světlo přesně podle svého vkusu.
 37. Gravírované klíčenky: můžete vybrat gravírování jména, důležitého data nebo krátkého citátu, který má pro obdarovanou osobu zvláštní význam.
 38. Romantická projížďka lodí: plavba po klidné vodní ploše, za zvuku jemné hudby a s romantickým výhledem na město či přírodu, tvoří idylický okamžik, který posiluje pouto mezi partnery a nabízí klidné a intimní chvíle v příjemném prostředí lodi.
 39. Shodná trička pro pár: můžete vybrat trička s tiskem, který symbolizuje vaše vztahové spojení, nebo vytvořit vlastní design, který vás spojuje.
 40. Vstupenky na festival: nadšeným darem, který otevírá dveře do světa hudby, umění a zábavy. Colours of Ostrava, Rock for People, Metronome Festival Prague, Pohoda festival a další festivaly, které s pertnerem užijete.
 41. Kniha dobrodružství pro zdokumentování cest může obsahovat prázdné stránky pro záznamy, kresby, příspěvky a přilepení vstupenek nebo suvenýrů ze každé cesty. Každá stránka může být věnována jiné destinaci, vytvářejíc tak jedinečný a vizuálně poutavý záznam jejich dobrodružství po celém světě.
 42. Párová lekce jógy nebo fitness spojuje fyzickou aktivitu s emocionálním spojením.
 43. Dárkový koš s filmovou tematikou: můžete do něj zařadit popcorn a sladkosti, přívěsky na klíče nebo hrníčky s motivy filmů, filmový plakát.
 44. Personalizovaný hudební playlist: zahrňte písně, které mají pro vás a obdarovanou osobu zvláštní význam nebo jsou spojeny s konkrétními vzpomínkami.
 45. Personalizovaná mapa souhvězdí: můžete vybrat zemi, datum a místo, kde se oba seznámili nebo kde byl zadaný speciální okamžik. Mapa poté ukáže konkrétní souhvězdí v noci, kdy se daná událost odehrála.
 46. Kurz malování pro páry: můžete najít místní uměleckou školu nebo studia, která nabízí kurzy malování pro páry, kde se mohou společně učit základy malování, experimentovat s barvami a vytvářet vlastní umělecká díla.
 47. Jízda na kánoi nebo kajaku: můžete například rezervovat výlet na malebné jezero, řeku nebo moře, kde spolu mohou prozkoumávat klidné vody, užívat si krásných výhledů a sdílet společné dobrodružství.
 48. Letenky do Barcelony: kdo nemá rád toto kouzelné město?
 49. Ingredience pro domácí přípravu koktejlů: vybrané druhy oblíbených lihovin, jako vodka, gin, rum nebo tequila, Aperol, Campari, Triple sec nebo Baileys, bylinky pro různorodost chutí.
 50. Naughty Board Games: společné hraní deskových her s tématikou pro dospělé je pro páry hravým a pikantním zpestřením.
 51. Aromaterapeutický difuzér a esenciální oleje: Vytvořte si doma uklidňující atmosféru pomocí aromaterapeutického difuzéru a sady uklidňujících esenciálních olejů.
 52. Párová terapie může být výjimečným způsobem, jak investovat do vztahu a posílit komunikaci. Možnost absolvovat interaktivní online kurzy nebo workshop, který posílí dovednosti v efektivním a respektujícím komunikování nebo vybrat inspirativní knihy nebo průvodce, které mohou poskytnout užitečné nástroje pro lepší porozumění a posílení vztahu.
 53. Plakát s oblíbeným citátem z oblíbené knihy nebo autora, vhodný k zarámování.
 54. Obálka knihy na míru: objednejte si nebo zakupte vlastní umělecké dílo inspirované oblíbenou knižní obálkou obdarovaného.
 55. Kniha z jejich seznamu přání: pokud mají rádi určité žánry (např. dobrodružství, romantiku, sci-fi), vyberte knihu, která odpovídá jejich vkusu.
 56. Bomby ze zrn: barevné bomby se semínky obsahující směs semen divokých květin, které lze vysadit a vytvořit tak živou zahradu.
 57. Květinové vonné svíčky: svíčky s květinovými vůněmi, které přinášejí vůni rozkvetlých květin do interiéru a navozují relaxační atmosféru.
 58. Vezměte je do IKEA / Hornbachu může být zábavným a praktickým darem, zejména pokud mají zájem o domov a interiérový design.
 59. Párové kostky pro intimitu: házejte kostkami a objevte hravé a intimní akce, které můžete společně vyzkoušet.
 60. Kytice která vypovídá o vaší lásce v jazyce květin.
 61. Skydiving v kryté hale: vyzkoušejte si pocit volného pádu v kontrolovaném vnitřním prostředí při indoor skydivingu.
 62. Zážitek z řízení závodního vozu: dárek v podobě dne stráveného na závodní dráze, kde si pár může zajezdit ve výkonných vozech nebo se projet s profesionálním závodníkem.
 63. Bungee jumping: vyzkoušejte si bungee jumping a skočte z mostu nebo plošiny.
 64. Horolezecké dobrodružství: vyzkoušejte si lezení po skalách, ať už v interiéru, nebo v malebném venkovním prostředí.
 65. Sada útulných přikrývek: pár měkkých a příjemných dek, do kterých se mohou společně zachumlat během klidných večerů.
 66. Kniha poezie: sbírka poezie nebo kniha jejich oblíbeného básníka, která poskytuje klidný a kontemplativní zážitek ze čtení.
 67. Nechte si udělat společné tetování: symbol vztahu, související citát, spojené motivy, koordináty místa významného setkání.
 68. Intimní doplňky: zvažte hračky nebo doplňky pro dospělé, které vyhovují jejich přáním a úrovni pohodlí.
 69. Sexy spodní prádlo: vybírejte spodní prádlo, které vyhovuje jejich preferencím a dodá ložnici šmrnc.
 70. Arteterapeutický workshop: přihlaste se na arteterapeutickou dílnu, kde se mohou kreativně vyjádřit a objevit terapeutické účinky umění.
 71. Lázeňská kosmetika: vytvořte si lázeňský večer s vonnými svíčkami, koupelovými solemi a hýčkajícími potřebami pro relaxační večer doma.
 72. Sada výtvarných potřeb: skicáky, tužky a barvy, pro klidné umělecké vyjádření.
 73. Společná návštěva karaoke: připravte seznam oblíbených písní, které byste chtěli zazpívat společně. Může to být váš oblíbený duet nebo písně, které mají pro vás zvláštní význam.
 74. Společná snídaně na výjimečném místě: navštivte historické nebo kulturní místo v místě a začněte den prohlídkou následovanou chutnou snídaní.
 75. Online kurz nebo workshop: zapište je do online kurzu nebo workshopu, který se týká jejich zájmů nebo nového tématu, které by rádi prozkoumali.
 76. Digitální asistent nebo chytré domácí zařízení: zařízení pro chytrou domácnost, jako je digitální asistent, který pomáhá s výzkumem, čtením audioknih nebo správou jejich rozvrhu.
 77. Lístky do muzea: některá muzea nabízejí speciální akce, jako jsou noční prohlídky nebo večery s tematickým programem. Zjistěte, zda je možné zakoupit lístky na takovou událost.
 78. Vinylové desky: zkuste najít retro vinylové desky oblíbených umělců nebo hudební limitované edice, které mohou být skvělým přídavkem do sbírky.
 79. Zrnková káva prémiové kvality: dárek v podobě vysoce kvalitní, čerstvě pražené zrnkové kávy ze specializované pražírny kávy.
 80. Mlýnek na kávu: mlýnek na kávu vysoké kvality pro ty, kteří si rádi melou zrnkovou kávu sami, aby dosáhli co nejčerstvějšího šálku kávy.
 81. Fitness tracker nebo chytré hodinky: zařízení, které monitoruje fitness metriky, sleduje trénink a poskytuje základní údaje pro trénink.
 82. Personalizovaná láhev na vodu: vysoce kvalitní izolovaná láhev na vodu s personalizovaným potiskem, ideální pro udržení hydratace během tréninku.
 83. Vstupenky na sportovní událost: dopřejte jim vstupenky na přímý přenos zápasu jejich oblíbeného sportovního týmu nebo sportovce.
 84. Mixér na smoothie: výkonný mixér pro přípravu výživných a chutných koktejlů plných ovoce a zeleniny.
 85. Permanentka na fitness lekce nebo členství: vstupenka nebo členství v místní posilovně, fitness studiu nebo wellness centru pro přístup k různým lekcím a aktivitám.
 86. Oblečení od oblíbené značky: zkuste vybrat doplňky, jako jsou kšiltovky, šály nebo pásky, od oblíbené značky, které mohou být stylovým a praktickým doplňkem k jejich šatníku.
 87. Parfém: vyberte unisex parfém, který mohou nosit oba partneři.
 88. Komiks na míru: komiks na míru, který vypráví jedinečný příběh, jehož hlavní postavou je obdarovaný.
 89. Domácí pochoutky: upečte sušenky, koláčky nebo jiné domácí pochoutky a pěkně je zabalte.
 90. Vstupenky na uměleckou výstavu některé výstavy umožňují interaktivní zážitek, například digitální umění nebo instalace, ve kterých mohou návštěvníci aktivně participovat.
 91. Záložky: vyrobte si jednoduché a dekorativní záložky pro vášnivé čtenáře.
 92. Pobyt přes Airbnb: zarezervujte pobyt na víkend, abyste měli možnost uniknout z každodenního shonu a strávit kvalitní čas spolu.
 93. Mytí auta nebo autodoplňky: vyzkoušejte si čištění a úpravu jejich vozu, abyste projevili ohleduplnost k jejich majetku.
 94. Sluchátka s potlačením hluku: kvalitní sluchátka, která vytvoří oázu klidu uprostřed chaosu a umožní jim soustředit se, když je to potřeba.
 95. Inspirativní knihy nebo podcasty: knihy nebo podcasty, které poskytují motivaci a náhled na to, jak se daří v chaosu nebo jak zvládat náročný životní styl.
 96. Potahy autosedaček: stylové a pohodlné potahy sedadel do auta, které chrání a vylepšují interiér vozidla.
 97. Charita: společně přispějte organizaci, která podporuje a pomáhá s problémem, na kterém vám záleží.
 98. Osvětlení LED pro herní nastavení: LED pásky nebo osvětlení s herní tématikou, které dodá hernímu prostoru živou a dynamickou atmosféru.
 99. Herní zboží: trička, mikiny s kapucí nebo plakáty s grafikou nebo logy jejich oblíbených videoher.
 100. Projektor hvězdné noci, který promění jejich pokoj na fascinující hvězdnou noc a vytvoří kouzelnou atmosféru.

Další inspirace: