facebook_pixel

Nevhodný dárek – co teď?

Jana Prascakova

Mnozí z nás už byli v situaci, kdy dárek nesplnil očekávání a způsobil více rozpaků na obou stranách, než je potřeba. Aby jsme se dané situaci vyhnuli, musíme si na dárku nechat skutečně záležet. Přiznejme si, že dárek může napovědět jak dotyčnou osobu známe a, co k ní cítíme. Každý je kupuje s dobrým úmyslem, aby tomu druhému udělal radost. Nevhodný výběr dárku je ale hodně citlivé téma a přináší zklamání jak pro kupujícího tak i obdarovaného. Trapná situace nastává, když se obdarovanému netrefíme do vkusu nebo ve snaze ušetřit volíme levnější variantu.

Statistiky mluví samy za sebe:

78% kupujících má problém s výběrem dárků
50% lidí darují peníze, protože nemají čas na výběr dárků
73% obdarovaných nikdy nepřiznají, že se jím dárek nelíbí
20% dárků obdarovaní pošlou dále a obdarují jím někoho jiného

Nevhodný dárek – co teď?Nechcete, aby se to stálo i Vám? Zavítejte na náš web s originálními dárky, kde si obdarovaný vybere dárek sám z 10 možností, které mu Vy navolíte! Žádné nepříjemné situace Vám ani zdaleka nehrozí, protože volba toho pravého a originálního dárku je už na samotném obdarovaném. Samozřejmostí je i dárkové balení, které máte ke svému nákupu zdarma. Dárek Stips překvapí nejen svým designem, ale i originální nabídkou!

V každém případe, nezapomeňte, že při darování dárků funguje zákon přitažlivosti a pozitivního myšlení na 100%. Dobro přitahuje dobro a vykouzlit úsměv na tváři pomoci dárku je tak možné prakticky kdykoliv.

Okomentovat