facebook_pixel

Staň se i Ty šampiónem!

Jana Prascakova

Kromě hledání unikátních zážitků, které Vám prezentujeme na stránce stips.cz, se naše organizace věnuje také i přípravě a organizaci vzdělávacích a volnočasových aktivit pro mládež.  Jak už možná víte, organizace „Mezinárodní Svaz Mládeže“ (v článku dále jako MSM) nabízí za podpory Fotbalové asociace České Republiky a pod záštitou fotbalového klubu Sparta Praha talentovaným mladým lidem unikátní šanci trénovat v sportovním táboře spolu s největšími hvězdami fotbalu.

Díky jedinečné dohodě mezi MSM a  a fotbalovým klubem Manchester United mají žáci příležitost splnit si svůj sen a stát se součástí profesionálního fotbalového týmu, který je obdivovaný po celém světě.

Staň se i Ty šampiónem!Co na Vás čeká:
– tréninky s nejlepšími sportovci Sparty Praha a Manchester United;
– plnohodnotný kurz, v kterém se seznámíte se všemi návyky a dovednostmi potřebných pro kariéru profesionálního fotbalistu;
– seznámení se s principy teamové hry;
– a samozřejmě chybět nebude ani výuka angličtiny!

Fotbalový tábor firmy „MSM“ a FK „Manchester United“ je proto ideální variantou pro talentované budoucí generace fotbalistů!

V případe vážného zájmu nás můžete kdykoliv kontaktovat na naší webové stránce (uvedeno v kontaktech) a my Vám prozradíme nejbližší volné termíny zápisu.

[ultimate_info_banner]

Okomentovat

Top zážitky

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.