facebook_pixel

Staň se i Ty šampiónem!

Jana Prascakova

Kromě hledání unikátních zážitků, které Vám prezentujeme na stránce stips.cz, se naše organizace věnuje také i přípravě a organizaci vzdělávacích a volnočasových aktivit pro mládež.  Jak už možná víte, organizace „Mezinárodní Svaz Mládeže“ (v článku dále jako MSM) nabízí za podpory Fotbalové asociace České Republiky a pod záštitou fotbalového klubu Sparta Praha talentovaným mladým lidem unikátní šanci trénovat v sportovním táboře spolu s největšími hvězdami fotbalu.

Díky jedinečné dohodě mezi MSM a  a fotbalovým klubem Manchester United mají žáci příležitost splnit si svůj sen a stát se součástí profesionálního fotbalového týmu, který je obdivovaný po celém světě.

Staň se i Ty šampiónem!Co na Vás čeká:
– tréninky s nejlepšími sportovci Sparty Praha a Manchester United;
– plnohodnotný kurz, v kterém se seznámíte se všemi návyky a dovednostmi potřebných pro kariéru profesionálního fotbalistu;
– seznámení se s principy teamové hry;
– a samozřejmě chybět nebude ani výuka angličtiny!

Fotbalový tábor firmy „MSM“ a FK „Manchester United“ je proto ideální variantou pro talentované budoucí generace fotbalistů!

V případe vážného zájmu nás můžete kdykoliv kontaktovat na naší webové stránce (uvedeno v kontaktech) a my Vám prozradíme nejbližší volné termíny zápisu.

[ultimate_info_banner]

Okomentovat