facebook_pixel

Auto-Moto

Chcete perfektní dárek pro fanouška aut a milovníka všeho, co má motor? Pak jste na správném místě! V této kategorii naleznete možné i zdánlivě nemožné zážitky ze světa rychlých motorů, luxusních i neobvyklých karoserií a další motoristická dobrodružství. Udělejte opravdovou radost neotřelým dárkem!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Rychlá auta a adrenalin

Jste milovníkem rychlosti nebo si jen potřebujete provětrat hlavu? Hledáte dárek pro blízké nebo pro sebe? Tak či tak, stačí si jen vybrat. Ať už je vaším vysněným auto-moto zážitkem jízda na okruhu v supersportu nebo byste raději offroad, rizika se bát nemusíte. Během všech našich auto-moto zážitků na vás dohlédne zkušený instruktor. Součástí zážitkových balíčků je také pojištění a je-li potřeba, dostanete i potřebné vybavení a oblečení. Takže se můžete nabažit adrenalinem bez obav!

Jaké jsou moje možnosti a z jaké nabídky si můžu vybírat?

Tak například i obyčejná jízda čtyřkolkou se může změnit na pořádný adrenalinový zážitek. Stačí jen přidat plyn a nebojácně se vydat na jízdu hornatým lesním terénem, nezaleknout se zatáček, štěrku ani kamení. Chcete něco super? A co takhle supersport? Rychlá jízda na okruhu, kdy máte nohu na podlaze a řítíte se vstříc zatáčce, to už je pořádný automobilový adrenalin, co říkáte? Dopřejte si alespoň na moment požitek z rychlé jízdy. Vžijte se do kůže legendárního Niki Laudy. Poslechněte si symfonii motoru a pociťte rychlost vzduchu! Mrkněte do naší auto-moto nabídky a udělejte někomu nebo sobě radost. Vždyť sny se mají plnit…

S čím a kde si auto-moto jízdu vychutnat?

Zajímavých míst a terénů je po celé České republice víc než dost. Závisí tedy jen na vašich preferencích a odvaze. Jaký typ jízdy a terénu je pro vás tou pravou kombinací? Je pro vás jízda v motokáře tak akorát nebo si troufnete na zběsilou outdoorovou jízdu ve sporťáku?

Jaké jsou ještě jiné možnosti jízd kromě adrenalinu?

Preferujete spíše zajímavější typ vozidla a originální terén? Zasedněte do armádních nebo vojenských transportérů či tanků a vychutnejte si zážitek z tak trochu jiné extrémní jízdy. Zkuste offroad, rally nebo se projeďte ve vojenském areálu. Pokud se nemůžete rozhodnout, Tesla nabízí to nejlepší ze světa výkonných motorů a originálních vozů. Rychlost supersportu, luxusní design a originální jízdní vlastnosti.

Nejen pro milovníky rychlosti

Domluvte si rande se svým vysněným vozem! Je libo Ferrari nebo Lamborghini? Jejich jízdní vlastnosti, míra luxusu a výkon motoru vás odzbrojí. Jízda luxusním autem ale není jen pro nadšené automobilové fanoušky. Je to skvělý dárek pro každého, kdo ocení preciznost výroby a neobvyklý design interiéru.

Každý si přijde na své! Stačí si jen vybrat svého favorita a splnit si svůj auto-moto sen, ať už je o výkonu motoru, neotřelosti, vzhledu nebo kombinaci všeho.