facebook_pixel

Zpátky do školy

Jana Prascakova

Již brzy usednou někteří z nás zpátky do školských lavic a začnou nabírat opět nové vědomosti. Pro ty z nás, na které čekají po letní dovolené pracovní povinnosti, ale taky není důvod k smutku! Školská bezstarostnost a kouzelná atmosféra vyučování nemusí končit s posledním vysvědčením nebo vysokoškolským diplomem v ruce. Prostory učebny a samotné vyučování mají svoji osobitou atmosféru a přinášejí s sebou mnohdy i kopu zábavných historek.
Pojďte si proto školskou atmosféru zopakovat ve formě kurzů! Učte se, zdokonalujte se ve svých oblíbených aktivitách, seznamte se se spoustou zajímavých lidí a HLAVNĚ objevujte nové zážitky! Kurzy jsou vhodným dárkem nejen pro Vás, ale taky i pro Vaše blízké. Věřte, že získané znalosti nejenže zkvalitní Váš život, ale taky do Vašeho života přinesou hodně pozitivních vzpomínek.
Proto neváhejte a inspirujte se originálními dárkami na stránce stips.cz!

Jazykové kurzy

Jak už říká staré řčení „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem!“ Toužíte rozšířit si svoje vědomosti a zároveň se seznámit s novými lidmi? Pak je pro Vás skupinový jazykový kurz tou pravou volbou! Znalost cizích jazyků otevírá člověku v životě nové možnosti a přináší s sebou i víc příležitosti k seberealizaci. V naší nabídce si můžete zvolit hodiny angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny, francouzštiny nebo češtiny a to vše za velmi férovou cenu! V případě časové nouze, v naší nabídce naleznete taky kurzy intenzivní nebo individuální.

Gourmet kurzy

Pokud rádi objevujete nové chutě nebo máte ve svém okolí lidi, kteří umí ocenit dobré jídlo, darujte jim (anebo sobě) zajímavé gurmánské kurzy. Vzpomínky z letošní dovolené si můžete připomenout i u vás doma v kuchyni za pouhých pár okamžiků 😉 V naší nabídce najdete různé typy kuchyně: vegetariánská, středozemní nebo ásijská, které můžete doplnit o zajímavé vinařské kurzy. Skvělé jídlo pak můžete zakončit procházkou po Praze a degustací kávy.

Sport a adrenalin

Pohybem ke zdraví! Od společenských latino tanců až po individuální lekce golfu – do svého dárkového balíčku si můžete nakombinovat jakoukoli aktivitu, kterou chcete vyzkoušet nebo se ji pak i dlouhodobě věnovat. Pokud chcete překonat sílu gravitace zkuste bungee jumping, jízdu na čtyřkolce nebo akrobatický let. Garantujeme, že se Vám budou po absolvování těchto zážitků ještě dlouho třást kolena. 😀

Umělecká duše

Dříme ve Vás (nebo v někom z Vašich blízkých) umělec? Žádný problém – myslely jsme opravdu na všechny! Nacházíte po svém partnerovi vzkazy s nápaditými malůvkami, nebo víte, že si Vaše mamka už roky tajně zpívá při jakékoliv domácí práci, či kamarádka sní o vyprodané koncertní sále? Nezbývá Vám nic jiného než tento jejich skrytý talent podpořit a darovat balíček s kombinaci kreativních kurzů. Ty jiskry v jejich očích Vám pak už nic nenahradí…

Doufáme, že jsme Vás vhodně inspirovali a naladili na další etapu vzdělávaní! Držíme palce ať si každý z Vás vybere ten správný kurz, který ho zase posune o krok blíže k splněni svého snu.

Spoustu hezkých zážitků Vám přeje Stips.cz

Okomentovat