V posledních letech se velmi rozmohl fenomén Laser Game. Hra s laserovými zbraněmi, kam stačí vyrazit bez větších příprav i jen tak z ulice je nesmírně populární, ale jen málokdo ví, že je možné se i vhodně na hru připravit. My jsme si pro vás připravili 5 zásadních tipů, jak být v Laser Game absolutním šampiónem.

Vhodné oblečení

Prostory na Laser Game jsou osvětleny maximálně tlumeným světlem, aby se zde zachovala atmosféra a byly snadno rozpoznatelné lasery, které míří na vás nebo vaše soupeře. Rozhodně se tak vyplatí si vzít černé oblečení. To vám umožní, alespoň na okamžik splynout s prostředím, což má za následek, že rychle běžící soupeř si vás nemusí vůbec všimnout.

Připravte se na zátěž

Laser Game možná působí jako nenáročná zábava, ale opak je pravdou. Jde o skvělou zábavu, ale je třeba počítat s tím, že po pár hrách bude hráč poměrně vyčerpán. Je to dáno tím, že bitvy jsou dost intenzivní a nutí vás běhat sem tam. Doporučujeme tedy z vlastní zkušenosti si přibalit náhradní tričko nebo minimálně ručník na otírání.

Trpělivost body přináší

Ačkoliv se zdá, že Laser Game je pouze o frenetickém pobíhání mezi překážkami a trefení se do nepřátel, tak opak je pravdou. Tento přístup mnohdy vede k tomu, že probíháte doslova válečnou vřavou a ostatní do vás pálí ze všech stran. Ačkoliv hra vyžaduje alespoň trochu přesnou mušku, tak ani menším hráčům nedělá problém se trefit do soupeře. Najděte si nějaké strategické místo, kde můžete zakleknout a vyčkat na vhodný okamžik. Než soupeř zareaguje, tak budete mít na počítadle o bod víc!

Spoléhejte na své smysly

V mnoha arénách se může zdát, že vlastní sluch nelze příliš využít, ale není tomu tak. Ačkoliv vám při hře bude hrát hlasitá hudba, tak jsou stále velmi dobře slyšitelné nárazy a dupání protihráčů. To znamená, že občas se stačí zaposlouchat do blížícího se lomozu a máte jasno odkud nepřítel přiběhne. Totéž platí i pro váš zrak. Buďte připravení a sledujte pravidelně i průchod za vámi, zda se někdo neblíží!

Mějte sportovní obuv

Pro Laser Game je doslova zásadní, aby hráč měl vhodnou obuv, a to ideálně sportovní. Pakliže nastoupíte v jakékoliv jiné, tak riskujete zbytečné zranění a většinou vás operátoři do hry ani nepustí.

Pokud si tedy chcete užít Laser Game naplno, tak se vydejte do Laser Game Mercuria. Více se o Laser Game Mercuria dozvíte zde. Pamatujete, že si Laser Game užijí mladí i dospělí!