Proč všechny ženy chtějí být krásné? Neexistuje ani jeden zástupce krásné poloviny lidstva, která by nechtěla být trochu hezčí než ona. Přemýšleli jste někdy proč? Ženy dobře vědí, že krásná osoba se automaticky stává centrem pozornosti a vedoucím v týmu. Zatímco, oškliví lidé si musí tvrdě vydobýt status hvězd!

styling

Krása je spojena s úspěchem

Zdá se, že naše touha být krásná je zcela přirozená. Navíc je pro nás užitečná! Zlepšením našeho vzhledu se můžeme stát úspěšnější, zvýší se zájem o naší osobu. Nicméně, v oblasti lásky, nám krása moc nepomůže. Většina výzkumu naznačuje, že muži sice věnují pozornost především kráskám, ale pro dlouhodobé vztahy si vybírají obyčejné ženy.

Změna je život

Na tom se nic nemění, a proto doporučujeme profesionální focení s proměnou. Toužíte po originálním dárku pro svou drahou polovičku?  Tak mu darujte fotografie s vlastní proměnou.  Případně pozvěte přítele nebo manžela na večeři … čas běží … vy stále nepřicházíte. A najednou se objeví krásně nalíčená a svůdně oblečená žena. Nebude moci uvěřit, že jste to vy … jeho milá.  Takové překvapení muži zbožňují, budete hvězdou večera.

liceni

Co tento zážitkový dárek obsahuje?

Vše, co ženy milují - líčení, nový účes a oblečení. Nový outfit fantasticky podtrhne váš sex appeal. Stylisti vám poradí, jak zvýraznit svou krásu! Celá proměna probíhá v butiku Milano móda s italskou trendy módou. Kdo by odmítl den plný hýčkání.

Některé dary končí hned druhý den ve sklepě, jiné stihnou ještě před tím zapadnout prachem na polici. Ale jsou takové, které zůstávají v paměti dlouhá léta stejně jako profesionální focení s proměnou.