facebook_pixel

Co koupit manželovi k výročí svatby

Michal Hoos

„A jsme spolu zase o rok dýl. To to uteklo.“ Už se zase blíží oslava spojení vašich životů a vy si lámete hlavu s otázkou, co koupit manželovi k výročí svatby. Občas sice zlobí – no, možná víc než občas -, ale jinak je fajn a jste ráda, že ho máte. Chtěla byste mu udělat opravdovou radost, což však není snadný úkol. Nesmutněte ani nepanikařte! Pomůžeme vám nalézt ten pravý dárek, který manželovi udělá opravdovou radost.

muž s lupou z článku co koupit manželovi k výročí

Hledání univerzálního dárku k výročí svatby = mission impossible

Jojo, z hlediska výběru dárku k výročí svatby by bylo fajn, aby byli všichni mužští stejní. Bylo by to o tolik snazší, kdyby měl každý muž rád jen rychlá auta, pivo a sport. Jenomže tomu tak není. Takže univerzální dárek bychom hledali jen těžko. Ale není třeba věšet hlavu! Pokusíme se vás inspirovat a budeme vašimi průvodci v hledání toho pravého dárku k výročí svatby. Společně určitě vašemu drahému vykouzlíme na tváři šťastný úsměv.

Co koupit manželovi k výročí svatby? Neobyčejný zážitek!

A proč ne? Takový dárek se neztratí ani ho nemůže nikdo ukrást. Váš manžel si ho bude už navždy nosit s sebou a bude vědět, že se mu ho dostalo od vás. Takže nevšední zážitek je jako dárek pro manžela nepochybně dobrý nápad. Teď je otázkou, jaký zážitek vybrat?

zmatená žena z článku co koupit manželovi

Někdo miluje akci a adrenalin, jiný zase romantiku, klídeček a pohodičku. Pro mužného bouřliváka, který ocení zvuk řvoucího motoru a hvízdajících pneumatik, je dobrou volbou například koupě zážitku v podobě řízení Porsche či Lamborghini, ale pro manžela s jemnou duší snílka to ideální dárek nebude. Házení mužů do jednoho pytle nás tedy k dokonalému dárku k výročí svatby nedovede. Proto si, kvůli našemu společnému hledání, rozdělíme muže na více pytlů. Nebude to žádná věda.;-)

Tvrďáci, chlapáci a jiná zvěřina aneb jak na dárek pro muže drsňáka

Takže co s těmi drsnějšími muži? Co kdybyste mu jako dárek k výročí svatby umožnila pořádně si zastřílet? Existují zážitkové balíčky, během kterých si váš protějšek vyzkouší střelbu hned z několika celosvětově proslulých střelných zbraní! Nebo mu rovnou dopřejte zážitek jako z válečného filmu a zařiďte mu kurz pro snipery nebo pořádný vojenský výcvik. Nebyla by legrace mu takový dárek k výročí svatby předat například společně s falešným povolávacím rozkazem? Jeho prožitek byste tak určitě umocnila.

A kdyby se vám to pořád zdálo málo a byla jste toho názoru, že chcete svému muži jako dárek k výročí svatby dát opravdovou bombu, jízda v tanku to jistí. Ano, i tohle můžete koupit svému manželovi k výročí svatby. Jízdu v obrněném monstru, které jede pouze kupředu a „vyhnout se“ je pro jeho řidiče nadávka.

Dárek k výročí svatby pro muže závodníka

Představme si takovou malou scénu. Váš manžel vychází ráno z koupelny a vy mu na stůl položíte jeho oblíbenou snídani. Následně mu div nezaskočí po sdělení, že jste mu jako dárek k výročí svatby zaplatila jízdu v závodní buggy, aby se pořádně vyřádil a u trati na něj čeká jeho nejlepší kamarád, se kterým si potom zajde na jedno nebo pět. Zní to dobře? A přitom je to tak jednoduché, že? Pokud zážitek darujete společně s několika takovými malými pozornostmi, nemůžete nic zkazit. Právě naopak!

Zrovna výběr zážitkových jízd ve sportovních vozech bývá široký. Pokud víte, že váš manžel ocení více svobodnou jízdu, než kterou poskytuje závodní trať, můžete mu koupit jízdu ve vymazleném Mustangu GT. Takovým dárkem k výročí svatby se manžel nepochybně pochlubí všem kamarádům.

řidič z článku co koupit manželovi k výročí

Dárek pro muže, který je spíše adrenalinový typ

Zbraně ani auta tomu vašemu nic neříkají? V tom případě mu k výročí svatby dejte něco, co se mu z paměti hned tak nevytratí a ještě se bude moci pyšnit svou kuráží. Seskok s padákem je jasná volba! Máloco vašemu manželovi vlije do žil tolik adrenalinu, že o tom bude vyprávět ještě v dobách, kdy budete trávit dny sezením na lavičce u jezírka a krmit labutě. Kdo ví, třeba bude váš partner líčit zážitek tak barvitě, že si budete chtít skočit taky. Ale ne aby vás napadlo mu to usnadňovat a nechat si dát seskok k výročí svatby také. To by to měl panáček moc jednoduché.

Manžel by rád do výšek raději stoupal, než z nich padal? Nepohladilo by jeho na adrenalinu závislou a dobrodružnou duši, kdyby si zkusil pilotovat vrtulník? Klid! V kabině s ním bude sedět zkušený pilot, který se o něj postará. Po přistání vám bude za takový dárek k výročí svatby rozjařeně děkovat!

Pokud vám představa „muže v oblacích“ k vašemu manželovi nesedí, nebo se o něj zkrátka bojíte, jsou tu i jiné varianty, jak ukojit jeho žízeň po adrenalinu. Což takhle bungee jumping? Doporučíme malý trik, opakujte před manželem, že vy byste se takového skoku neodvážila. I kdyby to nebyla tak docela pravda! Vědomí, že na vás zapůsobí, následující prožitek nepochybně zesílí. Vždyť přeci udělá něco, co se jen tak někdo udělat neodváží.

superman z článku co koupit manželovi k výročí

A jak na dárek k výročí svatby pro manžela romantika?

Romanticky nastavený muž si chce výročí svatby užít po vašem boku. Přeje si jej oslavit se svou ženou při romantické večeři, touží po něčem, na co spolu budete moci vzpomínat. Něco, co potvrdí, že váš vztah je stále stejně pevný, jako byl na začátku, či je dokonce ještě pevnější. Touží po jídle při svíčkách, po procházce, třeba po Karlově mostě, a společné koupeli ve vaně při poslechu vašich zamilovaných písniček. Chcete-li mu udělat radost, doporučujeme popřemýšlet kupříkladu o romantické večeři při plavbě večerní Prahou.

Po dobrém jídle se k sobě přitulíte, budete sledovat plynoucí vodu, usínající nebe a místa, na kterých se po staletí odehrávaly stejně krásné zamilované příběhy, jako je ten váš. Atmosféru dokreslí živá hudba. Po takové projížďce je ten svět zase o něco růžovější. Takové výročí svatby prostě utkví v paměti.

Další možností, co koupit manželovi k výročí svatby, může být i společná pivní lázeň. 😉

karlův most z článku co koupit manželovi k výročí

Čím více romantiky, tím lepší výročí svatby

Váš protějšek nenese plavbu na lodi dobře? Nevadí! Vždyť je tolik jiných možností. Vyznejte si nehynoucí lásku v oblacích! Let vyhlídkovým balonem bude ten pravý dáreček k výročí svatby, který vašeho manžela uchvátí. Ať už si budete nadšeně ukazovat známá místa, nebo jen v objetí hledět do modrého nekonečna, na tohle výročí svatby budete dlouho vzpomínat. Možná později svým vyprávěním inspirujete kamarádky k tomu, aby se vznesly i se svými partnery.

Ani výšky manželovi nesvědčí? Jste oba spíše usedlejší typy, které si užijí výročí svatby spíše při společné večeři? Navrhujeme vám skutečnou gastronomickou rozkoš při plavbě výletní lodí po Vltavě. Vaše chuťové buňky společně prožijí nádherné chvíle při ochutnávání pečlivě připravených pokrmů. Někdy láska prochází žaludkem a dobré jídlo může dovést oslavu vašeho výročí svatby k dokonalosti.

prostřený stůl k večeři z článku co koupit manželovi k výročí

Je možné, že si raději doma sami uvaříte něco dobrého a pochutnáte si bez přítomnosti cizích lidí, ale přesto byste spolu rádi na výročí svatby někam zašli. Navrhujeme vyzkoušet tzv. coffee tour. Projdete se romantickými uličkami staré Prahy a dozvíte se mnoho o slavných pražských kavárnách, v nichž trávili čas proslulí umělci, politici i po uši zamilovaní milenci. Procházka je zakončená ochutnávkou nejrůznějších káv a seznámení se s procesy její výroby.

A pokud máte stále málo inspirace na dárky pro muže k výročí svatby, určitě nahlédněte i na do naší nabídky indoor i venkovních únikových her. Vždyť muži si rádi hrají!

Už víte, jaký dárek pro manžela vyberete?

Doufáme, že jsme vám pomohli udělat vaše výročí svatby dokonalým. Nezapomeňte, že i maličkosti můžou vámi vybraný zážitek postavit do zcela jiného (ještě lepšího) světla. Popusťte uzdu fantazii! Naveďte manžela k odhalení dárku pomocí skrytých nápověd, zahrajte si s ním menší bojovku. Nebo zajděte na oběd, kde po jídle navrhnete procházku a dovedete ho, aniž by něco tušil, na místo zážitku. Možností je fůra, jen si vybrat.

Na Stips.cz určitě naleznete pro vašeho manžela to pravé:

porsche monetizace článku co koupit manželovi

Jízda v Porsche Boxster na polygonu

Miluje váš manžel silná auta a rychlá kola? Jízda v Porsche Boxster mu jistě udělá radost. Provětrá si hlavu, zbaví se stresu a bude vám za tak výborný nápad vděčný!

1899 Kč

swat do monetizace článku paintball

Výcvik jednotky rychlého nasazení

Na tohle váš muž nikdy nezapomene! Výcvik jednotek S.W.A.T. zvládnou jen ti nejlepší. Čekají ho připravené scénáře, simulující skutečné policejní zásahy. Bude se cítit jako v akčním filmu.

2950 Kč

balon monetizace pod článkem

Vyhlídkový let balonem PREMIUM pro 2 osoby

Oslavte své výročí svatby v oblacích. Vysoko nad každodenními starostmi a povinnostmi, které vám a vašemu muži nedovolí užít si chvilku klidu. Přitulte se k sobě a užívejte si přítomnost toho druhého.

8139 Kč

Okomentovat

Top zážitky