facebook_pixel

Co koupit manželovi k výročí?

Huy Ha Duy

To je někdy opravdu oříšek, který se nedá lehce rozlousknout. Ovšem i zde platí, fantazii se meze nekladou.  Záleží na povaze lidí, někoho potěší bláznivina jiného tradiční dárek v podobě rodinné sešlosti, kde se stoly prohýbají pod dobrým jídlem a pitím. Leží na jednom ze stolů hromada dárků – obraz, obálky nacpané penězi, dárkové poukazy nebo koše … Stále platí jedno. Dárek k výročí se musí pořádně promyslet. A pokud jde o manžela sportovně založeného nebo kutila, nabízí se mnoho dárků. Sportovec ocení drahou pomůcku ke svému sportování, rybář nový prut, kutil se zaraduje z nové elektrické pily světově známé značky …

kurz foceni kluk

ÚŽASNÝ DÁREK K VÝROČÍ SVATBY

Vybrat dárek k výročí svatby nebude těžké, pokud svému manželovi nasloucháte a znáte jeho sny a touhy.  Pak stačí vybrat ten cenově nejdostupnější dárek a radostí se s ním zatočí celý svět. A že jsou čím dál populárnější zážitkové dárky, není třeba zdůrazňovat. Což takhle objednat let v balonu bez zpátečního lístku. Sbohem! Snad se vítr neotočí! Děláme si legraci … vyhlídkový let s balonem si můžete užít oba, stejně jako romantickou večeři na lodi nebo v luxusním hotelu při svíčkách.  Ale jsou i jiné možnosti. To znamená, že svému manželovi darujete například možnost jít si zajezdit v luxusním autě nebo tanku, či jej „necháte“ skočit s padákem, raftovat na divoké řece a podobně. V každém muži se skrývá kus dobrodruha, proto jsou tyto dárky dobrou volbou a těší se velké oblibě.

Let balonem nad Prahou stips vanoce

DÁRKY K VÝROČÍ NA STIPS JEDOU

Naše zážitkové dárky k výročí vás ani vašeho manžela nezklamou.  Rozhodně se nebude nudit! A pokud je váš manžel Toníček, který nemá žádný koníček vše jistí velký soudek piva s tričkem se srandovním obrázkem, případně zaplacené všechny sloupky ve sportce či nový pohodlný gauč … existuje spoustu věcí, které si vaše silnější polovička po celý život přeje a z nějakého důvodu si nemůže svůj sen splnit.

Degustace

 

Okomentovat

Top zážitky