Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Dárková sada cvrčků v čokoládě

Zábavná zkumavka s čokobroukem

Darujte svým blízkým nějakou tu mňamku, aneb bzum bzum bzum, hle cvrčků šum! Ve speciální dárkové sadě plné čokobrouků obdržíte variaci netradičního spojení dvou světů... hmyzího a kakového. Tato bonboniéra je potravou budoucnosti hned ve čtyřech vyriacích čokolád: Hořká, Mléčná, Bílá a Mléčná se skořicí.

Cvrčci se řadí mezi nejlepší zdroj bílkovin a na výrobu se spotřebuje o 2000x méně vody, 15x méně půdy a 12x méně krmiva než v jatečním průmyslu. A to je něco! Chov probíhá ve speciálních kontrolovaných farmách s dostatkem pohybu. Jakmile cvrček vyroste, tak se uspí pomocí malého mrazíku. Tím se uvede do přirozeného spánku a stává se z něho křupka, která je užívána i samotným Adamem Ondrou - naším nejlepším sportovním lezcem.

Z průhledné zkumavky to můžete vozkoušet na nejedné párty s kamarády. A nejen tam, obdarujte nějaké ty koledníky a sledujte úžas v jejich očích. Je to fit a je to fancy. Ve speciální krabičce se dozvíte něco o zajímavostech spojených s jezením cvrčků za doprovodu malých vtípků.

Tak co, zkusíte to? Překvapte druhé a buďte bzum! ;-)

Průběh zážitku:

Koupíte, darujete, nasypete a chrumkáte. 

Lokalita:

  • Praha, Na Strži 2097/63

SENS Foods CZ s.r.o. (05928991)

Praha, Na Strži 2097/63

Veřejná informace

image

Dárková sada cvrčků v čokoládě

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby