Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Projížďka v mini Hot Rod na 90min

NETRADIČNÍ JÍZDA V MINI HOT RODU

Tato jedinečná vozidla jsou vyrobena v Německu. Je to vůz, který nemá obdoby a jsou poháněna zadní nápravou - 170ccm, s koženými sedačkami a dosahující rychlosti až 90km/h. Trasu si lze naplánovat i inviduálně a případně se dá domluvit i noční projížďka Prahou. Můžete být obdivovaným a nevšedním pirátem pražských silnic, či si zažít romantickou jízdu ve Středočeském kraji. K jízdě Vám postačí řidičák sk. B a dodržování klasických řidičských návyků. Před jízdou vás zaučí instruktor jak správně ovládat vozidlo a bude přítomen po celou dobu jízdy. Nasaďte helmu, usedněte za volat a vyrazte na vyjížďku i společně s přáteli! Budete se cítit jako celebrita, jelikož z vás lidi nespustí oči a vzpomínky z této unikátní jízdy vás budou provázet ještě hodně dlouho.

Průběh zážitku:

Sraz v depu na adrese Parléřova 13. Před jízdou Vás čeká krátká instruktáž o ovládání vozu Hot Rod, vyberete si helmu a jede se.

Lokalita:

  • Praha, Parléřova 13 54

Zážitek obsahuje:

Jízda v mini Hot Rod na 90 min, zapůjčení helmy, instruktor a školení o ovládání, palivo

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo

Sezóna:

Březen - Říjen

Počasí:

Příznivé počasí, při dešti se jízda ruší a přesouvá na jiný termín

Diváci:

Ano

Poznámka:

-Vozidlo mohou řídit pouze osoby starší 18 let s platným řidičským průkazem skupiny B. -Minimální výška účastníka je 1,55 m, maximální výška je 1,95 m, maximální váha je stanovena na 125 kg.

Místo konání zážitku