Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Virtuální střílečka Tower Tag pro 2 osoby na 45 min.

Chopte se pravé zbraně

Do ruky dostanete zbraň, která je vytvořená na 3D tiskárně a věrohodná s tou virtuální. Za úkol budete mít dobýt co nejvíce věžových platforem buď v týmu, či v boji proti robotům. Ocitnete se na plošině s replikou věže ze hry a musíte vytvořit strategii, abyste byli připraveni na přelstění nepřítele a uměli se vyhýbat laserovým střelám. Aby se neubralo na věrohodnosti, tak díky vestám s haptickou technologií pocítíte každý zásah, avšak nemusíte mít obavy, že byste druhý den měli řadu modřin. Za virtuálními brýlemi se ocitnete ve sci-fi světě plného neonu a k dispozici budete mít až deset map ve třech rozličných formách her. Spojte se proti zabijáckým robotům a ovládněte hrací mapu!

Průběh zážitku:

Na místo konání virtuální střílečky dorazte 15 minut před rezervovaným časem. Personál vás uvede do situace a vysvětlí vše potřebné. Společně s týmem (2 a více hráčů - podle zakoupené varianty) si nasadíte výstroj a můžete se vrhnout do vesmírné akční hry.

Lokalita:

  • Praha, Václavské nám. 22 30

Zážitek obsahuje:

Vstup pro 2 osoby 15 minut Instruktáže a příprav 30 min hraní hry ( 6x5 minutách zápasu) Zapůjčení VR brýlí, haptické vesty a zbraně Společné foto

Zážitek neobsahuje:

  • Dopravu na místo konání
  • Služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

  • Celoročně

Počasí:

  • Nemá vliv

Diváci:

  • Diváci nemají přístup

Poznámka:

  • Vhodné pro děti od 10 let

Torch Entertainment s.r.o. (05852242)

Praha, Václavské nám. 22 30

Veřejná informace

Místo konání zážitku

image

Virtuální střílečka Tower Tag pro 2 osoby na 45 min.

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby