Vybrat vhodný dárek pro muže bývá opravdu oříšek. Pokaždé si říkám, jak to mají muži jednoduché při výběru dárku pro nás ženy. Vždyť každé z nás udělá radost obyčejná květina, nebo romantická večeře. Při představě, že já dávám svému přítelovi puket růží a zvu ho na večeři při svíčkách, se musím smát. Ale co místo toho vybrat? Existuje v dárcích nějaká „tutovka“ pro muže, jako existuje pro nás ženy, kterou nikdy nic nezkazíme? Nad touto otázkou jsem se pečlivě zamyslela a už teď vám mohu prozradit, že nic takového není. Rozhodla jsem se však dát dohromady pár tipů a nápadů na dárky pro muže, o kterých si myslím, že by je mohly překvapit a zároveň i potěšit.

Při hledání toho správného dárku jsem si pokládala důležitou otázku: „Co vlastně muži chtějí nebo potřebují?“. Toť je velmi složitá a zapeklitá otázka, na kterou my ženy odpověď neznáme. Říká se, že muži to s námi ženami nemají jednoduché, ale řekněme si upřímně, že to samé platí i naopak. Jakmile nastanou narozeniny nebo Vánoce, nevíme si rady, co pro toho chlapa vlastně pořídit. Ideální dárek by měl být originální, osobní, nápaditý a samozřejmě darovaný od srdce. Není to jednoduché, že? Rozhodně bychom měli myslet na to, aby darovaný dárek nepřipomínal za žádných okolností jeho pracovní povinnost, ale aby byl zaměřen na jeho záliby a dětské sny. Poté přichází moment, kdy my, milé dámy, musíme začít nenápadně vyzvídat a pátrat po informacích, které nám pomůžou při výběru.

JAKÝ DÁREK JE TEN PRAVÝ?

Samozřejmě na tuto otázku se nejlépe odpovídá, když muže znáte už nějakou dobu. Řekněte si jaký váš muž je. Je to gurmán a pohodář? Je to adrenalinový a sportovní nadšenec? Je to milovník výletů a cestování? Nebo je to muž, u kterého bezpečně víte, že mu udělají největší radost osobní dárky?

PRO GURMÁNY

Pokud váš partner patří mezi ty, které vždy potěší dobré jídlo a domácí pohoda. Připravte mu tajnou oslavu. Pozvěte jeho kamarády, rodinu a blízké do jeho oblíbené restaurace, nechte připravit jeho oblíbené jídlo a užijte si s ním večer plný zábavy. Můj osobní tip – pokud chcete, aby tento večer byl opravdu nezapomenutelný, domluvte se s přáteli, aby mu každý natočil krátké video, kde mu osobně popřeje, zavzpomíná na staré dobré časy a řekne o něm pár vět. Vytvořte z těchto videí krátký film a společně si ho pak na oslavě promítněte. Uvidíte, že ho to dostane do kolen!

Jestli se řadíte mezi odvážnější ženy, mám pro vás inspiraci z filmu SEX VE MĚSTĚ. Která z nás by ho neznala že? Vzpomínáte si na Samanthu, jak vlastnoručně vyrobila svému přítelovi domácí sushi a zakryla si jím celé nahé tělo? Odvážné, ale působivé, nemám pravdu? Nemusíte se bát, pokud sushi neumíte připravit, máme pro vás připraven gurmánský kurz, kde se vše naučíte. Pak už stačí jen doufat, že se váš partner neopozdí pozdě tak, jako ten Samanthy.

PRO SPORTOVCE A VÝLETNÍKY

Máte doma aktivního muže? Rozhodně nešlápnete vedle, když mu dopřejete trochu adrenalinu v podobě seskoku padákem , bungee jumpingu , nebo letu balónem. Pokud chcete něco více praktického, zjistěte si, jaké sportovní značky oblečení preferuje a pořiďte mu skvěle padnoucí oblečení do fitka, nebo pohodlné boty na běhání. Velký rozruch v tom dobrém slova smyslu uděláte i letenkami do jeho vysněné destinace, kam se chtěl vždy podívat.

Můj osobní tip – jestli chcete dárek udělat více osobní. Darujte vašemu partnerovi fotoknížku se zážitky z cest, sportovních utkání, výletů a dalších společných aktivit.

INTIMNÍ DÁRKY NEJSOU TABU

Je to tak! Co si budeme nalhávat ženy, mužům jde často o to „jedno“. Takže neuděláte chybu, když si koupíte nějaké sexy spodní prádlo a připravíte vaší drahé polovičce večer plný „dobrodružství“. Pokud je váš muž spíše romantik, rezervujte nějaký pěkný wellness (odkaz na wellness) a nechte se společně rozmazlovat. Můj osobní tip – tento tip je pro více odvážné ženy, spojuje intimitu a relax dohromady. Napadá vás, co by to mohlo být? Jedná se o tantrické masáže, které si můžete dopřát i v páru a o to větší rozkoš budete společně prožívat.

Takže hlavu vzhůru, milé dámy, a hurá na lov dárků pro muže! Doufáme, že vám při tomhle lovu náš článek poslouží jako menší inspirace a zjednoduší vám výběr toho správného a dechberoucího dárku. Samozřejmě se s námi nezapomeňte podělit o tipy na dárky, které podle vás vždy zaberou!