facebook_pixel

Vybrat vhodný dárek pro muže není až tak jednoduché, a na tomhle tvrzení se shodne asi většina z nás holek. 😀 Je-li to dárek pro přítele, manžela, otce, kamaráda nebo kolegu, dárky pro muže se prostě u jakékoliv příležitosti vybírají až překvapivě těžko. Když už ale čelíte této odvážné situaci a kladete si otázku proč vlastně a zda nějaký dárek pro toho Vašeho muže kupovat, máme pro Vás několik typů a nápadů, jak si ulehčit život a vymyslet opravdu originální dárek, který nezklame.
muz-kouka-do-strany
Hledáním toho správného dárku se vlastně dostáváme k základní životní otázce: „Co vlastně muži chtějí?“ 😀  To je už ale z principu hooodně obšírná a složitá otázka, ale asi se všechny shodneme na tom, že ideální dárek by měl být vlastně taková ta kombinace adrenalinu, sportu, gurmánství, ale také i kultury, a to vše ještě ve správném poměru.  Úplně jednoduché, že? 😀 Základním předpokladem při výběru dárků je, že ten správný dárek pro muže by neměl připomínat za žádných okolností  jeho pracovní povinnosti, ale spíše korespondovat s jeho zálibami a (tajnými) dětskými sny. A kvůli tomu, milé dámy, musíme začít všemožně ale hlavně nenápadně vyzvídat a pátrat po informacích, které pro nás pak při výběru dárku budou užitečné.
muz vysvetluje

Jaký je ten správný dárek pro muže?

Pokud muže, kterého chcete obdarovat znáte už poměrně dobře, víte určitě s přehledem, ke které volnočasové aktivitě inklinuje nejvíc. Jestli je to pohodář a gurmán, stačí ho vzít na skvělou večeři o několika chodech, na degustaci vína či piva, popřípadě ho v jeho zálibách podporovat a věnovat mu třeba kuchařský kurz. V tomhle případe je kurz jako dárek zároveň i výhra v jednom – a to pro Vás i pro Vaše okolí, protože příprava večeře, či jiné kuchyňské libůstky tak automaticky a ještě i s radostí převezme na sebe! 😉
muz a zena spolu varej
Sportovní a dobrodružné typy mužů jsou trošičku komplikovanější, takže dárek ve formě sportovního náčiní, či permanentky do oblíbeného fitka, popřípadě registrace na nějaký zajímavý kurz bude pro něj chápán jako menší výzva. A to přece chceme! 😀  Nuda nehrozí ani v případě, když jako dárek k narozeninám darujete muži výlet v podobě prodlouženého víkendu. Je jen na Vás jestli výlet bude kratší návštěva zahraničí nebo rekreační  víkend ve spojení s nějakou sportovní či kulturní aktivitou. Pokud je výlet myšlen jako dárek pro Vašeho přítele, tak si zaručeně spolu užijete i kopec zábavy a dobrodružství, na které budete vzpomínat do konce života.
Old school auto
Pro ty opravdu odvážné a polo-zdivočelé muže, kteří milují adrenalin, je jedinou z možností obdarování pořádná akce, kde Vám tlak stoupne min. na 220 a tep se stane neměřitelným. Akrobatický let, zběsilá jízda autem nebo akční paintballová hra….fantazii se v tomhle případě meze nekladou. 😉 Satisfakce a maximální relaxace je ale v tomto případě u obdarovaného muže zaručena a Vy si můžete gratulovat za skvěle zmenežovanou událost. 😀
muz a surfing
Kulturu každý z nás vnímá jinak, ale pokud Váš oslavenec v sobě skrývá nějaký ten umělecký talent, je ideální vybírat dárek spíše kreativněji. Hraje na nějaký hudební nástroj, zpívá si ve sprše nebo si během pracovního meetingu kreslí do poznámek? Kupte mu hezkou sadu tužek a štětců nebo ho zapište do hudebního či pěveckého kurzu! Dětské sny se mohou plnit v každém věku a luxusní dárek pro muže, který kombinuje vzdělání, relax a zábavu, bude určitě trefa do černého. 😉
Muz s humorem

Kdy a kde darovat dárek muži?

Samozřejmě není nutno podceňovat ani příležitost, u které se dárky předávají. Pokud se jedná o dárky pro muže k svátku můžete darovat pouze něco symbolického a k tomu láhev dobrého vína nebo hezkou kytku. Větší dilema nastává, když dárek pro muže kupujeme k jeho narozeninám – to už je výběr trošku osobnější a měli by jsme si dát opravdu záležet.  Při větších životních událostech, např. dárek pro muže k výročí svatby, u životního jubilea nebo za úspěšné zdolání státnic, je vhodné investovat spíše do zážitků, protože pouze ty  s námi zůstanou už napořád a nikdo nám je nikdy nevezme.  Zážitky jako dárek jsou taky výborná investice i v případě, že sháníte dárek pro muže, který má prakticky „všechno“ a spíše očekává v dárkové krabičce něco originálního.
Krabicka a Stips

Jak správně darovat dárek muži?

Způsob darování vybraného dárku je už jen a jen na Vás a závisí ve velké míře od vzájemných vztahů s obdarovaným mužem.  Pokud je to dárek pro přítele, můžete klidně odhodit všechny zábrany a spolu s originálním dárkem věnovat i samu sebe! 😉 Asi nejneutrálnější a nejběžnější způsob je předat dárek šťastlivci před začátkem oslavy a pak sledovat to napětí a jiskru v očích během rozbalování dárků. Aby dárek byl vskutku originální, můžete jako bonus vyrobit vlastní přání nebo přidat zajímavé foto s věnováním…
V každém případě, nevěšejte hlavu a neházejte flintu do žita, když se se svým dárkem nestrefíte. Cení se především snaha a celková atmosféra při samotné události nebo oslavě.
Muz a zena na kole
Takže hlavu vzhůru, milé dámy, a hurááááá na lov dárků pro muže! Doufáme, že Vám při tomhle lovu náš článek poslouží jako menší inspirace a zjednoduší Vám výběr toho správného a dechberoucího dárku.
Přejeme hodně kreativních nápadů, o které se pak s námi neváhejte podělit i v komentářích! 😛

Okomentovat

Top zážitky