Záchvaty vzteku bývají projevem extrémní podoby lidského hněvu, který doslova vybuchne zevnitř. Útoky vzteku jsou poznamenány destruktivním proudem energie a negativní emoce jsou charakterizovány tím, že je omezena schopnost analyzovat činy rozhněvaného jedince. Chcete-li se vyrovnat s touto náhlou negativní emocí, musíte zjistit její příčinu, existují mistrovské efektivní techniky pro odstranění agresivity. Naše agentura však nabízí druhou velice populární možnost dokonalého vybití stresu a vzteku v "rage rooms", v místnosti, kde můžete rozmlátit vše, co vám přijde pod ruky.

Kde to všechno začalo?

V USA v roce 2008 v texaském Dallasu jako první založila ve své garáži místnost bezhlavého ničení Donna Alexander. Natahala do své garáže staré krámy a za zvuku hudby nechala své kamarády a známé pořádně vypustit páru – rychle se tento fantastický psychický ventil rozšířil do celého světa.

Co na to odborníci?

Názory se různí. Profesor Amit Sood z minnesotské Mayo Clinic je například k této metodě skeptický, přesto podotýká, "Je ale určitě lepší rozbít telku jako někomu nos, to je jisté," řekl pro CNN. Doporučuje raději dechová cvičení. Pro někoho bude vhodnější svou mysl spíše uklidnit pomocí sportu nebo meditace. Všeobecně se nepopírá, že v rámci občasné zábavy mohou být rage rooms skvělým relaxem nebo aktivitou, kterou podniknete s přáteli či kolegy.

Tak jdeme do toho!

Proč se doma trápit s tím, že vás v práci někdo vytočil, či váz zradila partnerka nebo přítel? Proč se utápět v slzách, když můžete úžasným způsobem dostat ze sebe vztek i žal? Věci jsou připravené, dostanete kombinézu, brýle, helmu, rukavice a pevné boty s kovovou špičkou. Pochopitelně si celý zážitek můžete nechat nahrát na video.