Viděli jste film S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení? Jednotka rychlého nasazení (SWAT) je akční dobrodružný film o mužích a ženách, jejichž úkolem je řešit ty nejkritičtější situace, se kterými se může setkat policista při výkonu své služby. Tvůrci filmu věnovali ohromnou pozornost detailům, aby dosáhli, co největší autenticity. Pochopitelně nechyběl technický poradce Randy Walker, veterán losangeleské policie, který v jednotce SWAT působil 16 let. Snažil se herce naučit široké spektrum zbraní, používat speciální ruční signály, komunikovat pomocí očního kontaktu, mluvit policejním žargonem a chovat se přesně tak, jak příslušníci jednotky.

Proč se o tomto filmu zmiňujeme?

Máte jedinečnou příležitost zažít výcvik jednotky rychlého nasazení na vlastní kůži. Nabízíme vám bezvadný zážitkový dárek, kdy si obléknete výzbroj a dostanete zbraň. Naučíte se několik obranných chvatů, instruktoři vám vysvětlí jak se zachovat v různých situacích a dokonce se pokusíte zachránit rukojmí. Není to úžasné? Není to skvělý dárek pro vašeho miláčka? Mobil, hodinky má, ale zážitek z výcviku SWAT nikoliv.

Přestože nabízíme balíček pro jednu osobu, celkem zúčastněných může být deset osob. Nudíte se? Domluvte se s partou kamarádů a jděte do toho. Sedět v hospodě nebo hrát kulečník … chcete to změnu a změna je výcvik jednotky rychlého nasazení v Milovicích – Nymburk.