facebook_pixel

Tipy na dárky k Valentýnu pro muže i pro ženy

Marta Kratochvílová

Dejte svému protějšku k Valentýnu krásný dárek, na který jen tak nezapomene. Dokažte své lásce city něčím zvláštním a romantickým. Máme pro vás několik tipů na dárky k Valentýnu, které jsou vhodné pro ženy i pro muže.

Ruze a kvetiny

Už vás nudí všední dárky jako kytky, bonboniéry, večeře při svíčkách nebo plyšáci a chtěli byste tento den zamilovaných něčím ozvláštnit? Na Valentýna se dá vymyslet i něco originálnějšího. Největší radost bude mít váš partner nebo partnerka, pokud tento čas strávíte spolu, ničím nerušeni. Ale čím více neobyčejných zážitků spolu budete mít, tím více na tento den budete vzpomínat a zapíše se nejen do vaší paměti, ale také do vašich srdcí.

Trochu jsme zapátrali a našli pro vás zajímavé zážitky pro dva, které se pro den svatého Valentýna skvěle hodí.

Nocni Praha plavba

Tu pravou romantiku můžete zažít na noční plavbě po Vltavě. Praha je v noci opravdu krásná, když vše svítí. Jen si to představte. Vy, váš partner, noční Praha, Vltava, na pozadí hraje příjemná hudba a ještě si k tomu můžete dát skleničku něčeho dobrého nebo něco dobrého zakousnout.

zazitek pivo lazne

Něco speciálního se najde dokonce i pro milovníky piva. Koupat se společně se svým partnerem či partnerkou v pivě, pít ho v neomezeném množství a ještě si při tom užívat relax? V pivních lázních je tohle možné.

Milujete tanec? Zajímavým dárkem může být právě taneční kurz, během něhož zažijete mnoho nezapomenutelných chvil.

salsa1

Jestliže jste spíše milovníky něčeho extrémnějšího a láká vás adrenalin, mohli byste před romantickými zážitky dát přednost třeba skydivingu. Na simulátor volného pádu se můžete přihlásit i ve dvou.

No, a pokud byste chtěli adrenalin a romantiku spojit do jednoho, nabízí se romantický vyhlídkový let balonem pro dva. Nezní to lákavě?

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, vyberete si některý z těchto skvělých zážitků nebo zůstanete u klasik, určitě pro vás bude tento den výjimečný. Strávíte ho přeci s tím, koho milujete.

Mějte hezkého Valentýna!

Okomentovat