facebook_pixel

Dárek pro zamilované

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Každý z vás byl už někdy určitě zamilovaný. Také jste se svým protějškem často jistě vymýšleli, jak budete společně trávit čas. Anebo máte často dilema, co je tím nejlepším dárkem pro muže či pro ženu, abyste svému partnerovi dali to nejlepší k Vánocům, k narozeninám, k svátku, k Valentýnu, nebo prostě jen tak, abyste vyjádřili, jak moc pro vás znamená.

+
Číst více »

Dát hezký dárek své partnerce či partnerovi, který pro vás znamená všechno na světě, dělá radost nejen jemu, ale také nám. Znáte ten pocit, když se vám svým dárkem povede trefit tomu druhému do vkusu. Někdy se už opravdu těžce vymýšlí, co darovat. Možná vás k tomu správnému dárku inspirují právě položky z naší nabídky.

U nás najdete mnoho dárků pro zamilované páry. Určitě vyberte to pravé. Největší radost vám oběma určitě udělá, když společně budete moci strávit krásné chvíle. Užijete si tak dárek oba. Ať už pojedete na výlet, půjdete na romantickou večeři, dopřejete si relax ve wellness centru, vyjedete na romantickou projížďku na koni, strávíte noc na zámku, v luxusním hotelu či ve vyhřáté horské chatě. Záleží, co máte oba rádi.

Radost mohou udělat i sentimentální dárky, které zahřejí u srdce. Například roztomilí medvídek, kytice růží, koupel při svíčkách nebo ve výřivce

Muži mohou svým partnerkám a zároveň i sobě, udělat radost také luxusním spodním prádlem nebo poukazem na kosmetiku. Každý muž určitě ocení, když jeho partnerka dbá o svůj zevnějšek. Nedělá to přeci jen sama pro sebe.

Ne každý zamilovaný pár si potrpí na romantiku. Někoho může potěšit i adrenalinový zážitek, projížďka v luxusním autě nebo na čtyřkolce, laser game, paintball, skok padákem, bungee jumping, zorbing apod.

U dárků však nezáleží, k jaké jsou příležitosti, zda jsou darovány na Valentýna, nebo jimi jen chcete říct: „Miluji tě.“