facebook_pixel

Vánoční dárky

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodné vánoční dárky? Vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké ať už pro muže nebo pro ženy v jakémkoliv věku. Už vás nebaví dávat pořád dokola okoukané dárky a hledáte něco originálního? Co třeba zajímavý zážitek? Zážitky jsou nezapomenutelné a obdarovaný na ně bude vzpomínat ještě dlouho po té. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V nabídce je mnoho skvělých zážitků.

+
Číst více »

Co takhle nechat se hýčkat a dopřát tělu v namáhavém mrazivém počasí trochu relaxu? V nabídce máme velké množství různých typů masáží, wellness či kosmetické procedury pro dámy.

Někteří lidé mají rádi adrenalin, můžete jim zkusit pořídit třeba seskok padákem, bungee jumping, zorbing, jízdu v obrněném transportéru, Kieneova houpačka, tandem paragliding, landkiting a mnoho dalších podobných zážitků. Nejen muži si potrpí na rychlá auta, proto i škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody mohou být skvělým dárkem. Zajímavým dárkem může být také tematická virtuální realita, skákání na trampolínách, jízda na koni nebo vyhlídkový let.

Někteří si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být vhodný vánoční dárek. Co takhle luxusní oběd na Vltavě nebo vyhlídková plavba s šálkem kávy. Můžete pořídit také poukaz na degustaci piva, whisky, šampaňského atd. Pokud obdarovaný rád vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření. V nabídce je také umělecký kurz zdobení perníčků nebo vinařský kurz. Mnoho lidé neodolá šálku kávy. Pro její milovníky zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy.

Mezi netradiční vánoční dárky mohou patřit také taneční kurzy, kurzy sebeobrany, jízda na čtyřkolce, segwayi, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, kurzy hry na hudební nástroje, vinařský kurz, pivní lázně, kurzy profesionálního fotografování nebo make-up kurzy. A co takhle si zkusit bagrování? Fantazii se meze nekladou.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy obdarované znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.