Mezi třpytivými světly a čerstvým zimním vzduchem vás divadla, koncertní sály, muzea a galerie města lákají na pozvání, abyste si užili vánoční atmosféru v nejsofistikovanějším stylu. Přidejte se k nám na cestě Vánočními kulturními zážitky, kde se Vánoce v Praze stávají oslavou elegance, umění a nadčasové krásy.

Navštivte Národní divadlo

Program vánočních představení

Kdy jste naposledy navštívil Národní divadlo? Co? Nikdy jste tam nebyli? Teď je ideální čas! Vánoční období může udělat váš zážitek ještě výjimečnějším. Podívejte se na program představení, vyberte si operu, balet nebo představení a udělejte si krásné vzpomínky.

Náš tip: Národní divadlo nabízí také skvělé komentované prohlídky budovy. Budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do všech zadních scén a dozvědět se více o magické historii tohoto místa.


Vánoční konzerty v Rudolfinu

Program vánočních konzertu

Ponořte se do atmosféry Rudolfina, kde se nádhera místa setkává s kouzelnými melodiemi Vánoc. Rudolfinum, ozdobeny vánoční výzdobou, nastavuje scénu pro elegantní oslavu, která rezonuje s duchem sezóny. Užijte si sborový koncert, instrumentální koncert filmové hudby a další magické akce.


Vánoce v NPG

Vystavy a akce

Návštěva galerie je skvělý způsob, jak si vytvořit jedinečnou vzpomínku společně s někým, koho máte rádi, ať už je to váš partner, přátelé, někdo z rodiny nebo i vy sami. Ovýstava umění během vánočních svátků slibuje kulturně obohacující a vizuálně poutavý zážitek, nabízející klidný únik a okamžik odpočinku uprostřed radostného shonu svátků.


Tento vánoční čas ať Praha bude pozadím pro vaše nejelegantnější a nejkultivovanější oslavy. Ať už se necháte pohltit scénou, okouzlit symfonií nebo ztratit ve vkusných výstavních prostorách, Vánoční kulturní zážitky vás zvou, abyste z tohoto vánočního období učinili opravdu elegantní

Další inspirace: