facebook_pixel

Seskoky

Možná už máte nějaký seskok na seznamu snů, možná mezi věcmi, které je nutno zkusit alespoň jednou za život. Třeba se k němu teprve odhodláváte, nebo už jste si volnosti bezhlavého pádu přičichli a nemáte dost. Tak či onak, každý seskok je adrenalin pro opravdové odvážlivce, ať jde o bungee jumping nebo třeba seskok z letadla. Už na nic nečekejte a skočte do toho po hlavě!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

PROČ NÁS BUNGEE JUMPING TAK LÁKÁ?

Skok z vysokého mostu či věže. Volný pád, který zbrzdí až pružné bungee lano, na jehož konci jste přivázáni. Nejistá jistota a skok do neznáma, to je ten pravý adrenalin! Nejtěžší je se odhodlat a skočit. Zakusíte neuvěřitelný pocit, při kterém se vám bude tajit dech, až budete stát na samé hraně a pod vámi se bude rozprostírat nepřehlédnutelná propast. Nedejme sílu vnitřnímu bojácnému Trautenberkovi a ukažme, kdo je zde Krakonoš! A to přímo v krkonošském ráji, kde si to můžete skočit v jakékoli sezóně.

Protože lze (na některých místech, jako např. Harrachov) skákat bungee celoročně, můžete ho skákat i s různým sezónním vybavením. Vybrat si můžete např. pohádkový zimní skok se snowboardem či bigfooty, nebo si skočit „klasiku“ bez vybavení. Můžete jít s partou i sami – instruktoři jsou samí fajn chlapíci, se kterými si také užijete kopec zábavy. A třeba se s vámi podělí o své tajné triky!

Pokud jste zvědaví šťouralové, vězte, že při skoku můžete dosáhnout rychlosti až 100 km/h. A co víc, taková Kienova houpačka vám už pořádně foukne vítr do vlasů. A co že to vlastně je?

KIENOVA HOUPAČKA

Představujete si starou dobrou dřevěnou houpačku? Pak jste na omylu. Toto kyvadlo je „pouze“ vylepšený bungee jumping. Jakmile vám však speciální gumové lano a skočíte do propasti, začíná pravý adrenalin. Bungee s vámi zakmytá vertikálně nahoru a dolů, kdežto po volném pádu při Kienově houpačce se budete dál houpat, až téměř k nebesům. A nejen to!
Pilot formule zažívá stejné přetížení (6G), jako člověk při Kienově houpačce. Vzrušení z rychlosti a síly vám stoprocentně nabourá všední dny. Tak co, skočíte si?