facebook_pixel

Seskoky

Možná jej máte nějaký seskok na seznamu snů, možná mezi věcmi, které je nutno zkusit alespoň jednou za život. Třeba se k němu teprve odhodláváte a nebo už jste si volnosti bezhlavého pádu přičichli a nemáte dost. Tak či onak, každý seskok je adrenalin pro opravdové odvážlivce, ať jde o bungee jumping nebo třeba seskok z letadla. Už na nic nečekejte a skočte do toho po hlavě!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

PROČ NÁS BUNGEE JUMPING TAK LÁKÁ?

Skok z vysokého mostu či věže. Volný pád, který zbrzdí až pružné bungee lano, na jehož konci jste přivázáni. Nejistá jistota a skok do neznáma, to je ten pravý adrenalin! Nejtěžší je se odhodlat a skočit. Zakusíte neuvěřitelný pocit, při kterém se vám bude tajit dech, až budete stát na samé hraně a pod vámi se bude rozprostírat nepřehlédnutelná propast. Nedejme sílu vnitřnímu bojácnému Trautenberkovi a ukažme, kdo je zde Krakonoš! A to přímo v krkonošském ráji, kde si to můžete skočit v jakékoli sezóně.

Protože lze (na některých místech, jako např. Harrachov) skákat bungee celoročně, můžete ho skákat i s různým sezónním vybavením. Vybrat si můžete např. pohádkový zimní skok se snowboardem či bigfooty, nebo si skočit „klasiku“ bez vybavení. Můžete jít s partou i sami – instruktoři jsou samí fajn chlapíci, se kterými si také užijete kopec zábavy. A třeba se s vámi podělí o své tajné triky!

Pokud jste zvědaví šťouralové, vězte, že při skoku můžete dosáhnout rychlosti až 100 km/h. A co víc, taková Kienova houpačka vám už pořádně foukne vítr do vlasů. A co že to vlastně je?

KIENOVA HOUPAČKA

Představujete si starou dobrou dřevěnou houpačku? Pak jste na omylu. Toto kyvadlo je „pouze“ vylepšený bungee jumping. Jakmile vám však speciální gumové lano a skočíte do propasti, začíná pravý adrenalin. Bungee s vámi zakmytá vertikálně nahoru a dolů, kdežto po volném pádu při Kienově houpačce se budete dál houpat, až téměř k nebesům. A nejen to!
Pilot formule zažívá stejné přetížení (6G), jako člověk při Kienově houpačce. Vzrušení z rychlosti a síly vám stoprocentně nabourá všední dny. Tak co, skočíte si?