facebook_pixel

Jízda v Porsche

Sníte o tom, že se projedete v jednom z promyšlených a designově ikonických sportovních vozů Porsche? Nebo víte o jednom z vašich blízkých, který takový sen má? Případně má jen rád silná a překrásná auta? Voucher na jízdu v Porsche je potom dokonalý dárek, který udělá opravdovou radost. Zážitek, který přetrvá v paměti i v srdci, dobře se o něm vypráví a pozvedává koutky úst do úsměvu vždy, když si svou jízdu v Porsche obdarovaný připomene.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Porsche je pojem

Porsche je zkrátka pojem, který znají i ti z nás, kteří nejsou zamilovaní do silných aut. Slavnou automobilku založil roku 1931 Ferdinand Porsche a nejspíš ani nemohl tušit, jak slavným se jeho příjmení stane. Naši zákazníci, kteří hledají zážitek v podobě jízdy v nadupaném supersportu pro sebe či svého blízkého, kterému chtějí udělat nefalšovanou radost úžasným dárkem, se obvykle ptají, zda nabízíme jízdu v Porsche, Ferrari nebo Lamborghini. Za dlouhá léta působení se tyto značky zjevně staly synonymem pro kvalitní rychlé automobily.

Jízda v Porsche je dokonalý zážitek

Jízda v Porsche znamená jízda ve špičkovém sportovním vozidle, která se mohou pyšnit svou spolehlivostí, vysokým výkonem a vysokou úrovní kvality a životnosti. Nejslavnějším modelem Porsche je nepochybně 911, která figurovala i ve spoustě filmů či počítačových her. Ale slavná značka může nabídnout mnohem více zajímavých supersportů, které uchvátí oko i srdce. Co třeba takový Cayenne, Boxster nebo Cayman? Jízda v Porsche je úžasný moto zážitek, ať už jedete kterýmkoli modelem. Hledáte-li tedy dokonalý „motorový“ zážitek pro sebe samé nebo pro někoho z blízkých, kdo zbožňuje výjimečné vozy, není třeba váhat.

Vyzkoušejte si na vlastní zadek, jaké je sedět za volantem luxusního stroje od Porsche

Ne každý z nás si může dovolit pořídit si do garáže Porsche. A když už bychom si ho pořídili, kolik z nás by se s ním odvážilo na silnici, kde lze snadno potkat někoho, kdo vám svou nepozorností nebo netrpělivostí váš drahý luxusní vůz nehezky upraví? Proto jsou tu naštěstí zážitkové vouchery, které vám umožní vychutnat si jízdu v Porsche, aniž byste si vůz museli hned pořizovat. Okuste opravdovou kvalitu, které se jen těžko konkuruje. Udělejte sobě nebo blízkému moto nadšenci skutečnou radost, která přetrvá ještě dlouho poté, co jeho jízda v Porsche skončí.