Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Co to je bojový sport?

Bojový sport je většinou kontaktní sport, jehož cílem je zneškodnit protivníka. Bojuje se buď se zbraněmi, jako je například tyč nebo šavle nebo vlastním tělem, respektive dobře mířenými údery a kopy.

Jaký bojový sport si vybrat?

Vše záleží na vašich preferencích a vaší tělesné stavbě. Důležité je vědět, co od bojového sportu čekáte a jaký chcete, aby měl výsledek. Pro ženy je nejlepší kurz sebeobrany nebo některý druh boxu. Při obou se naučíte, jak se bránit a zároveň budete mít vytouženou figuru! Důležité je rozmyslet si také, zda chcete navštěvovat skupinové kurzy nebo preferujete individuální tréninky. Skupinové kurzy jsou skvělým motivátorem a motorem. Výkony druhých váš poženou kupředu. Pokud jste spíše "vlk samotář" nebo se zkrátka nechcete nechat ovlivňovat skupinou, najděte si dobrého trenéra. Trenér vás bude motivovat a bude vaším bojovým guru.

Jak se připravit na bojový kurz?

Na bojový kurz se nemusíte speciálně připravovat. Stačí mít sportovní oblečení, dostatek vody, ručník a odhodlání. U velmi kontaktních sportů a u kurzů, které již nejsou určeny začátečníkům, je dobré mít i chránič zubů, chrániče kolen a loktů, helmu a kvalitní rukavice.

Jak poznáte, že je to ten pravý bojový sport pro vás?

Pokud byste se rádi přihlásili, ale nejste si jistí, na jaký druh bojového umění, čtěte recenze, poraďte se s okolím a pak to prostě zkuste. Po prvních 2-3 lekcích zjistíte, zda jste zvolili dobře nebo budete hledat dále.

Kurz sebeobrany

Velmi oblíbený je kurz sebeobrany. Aby ne! Naučí vás, jak se nejlépe ubránit při napadení, a jak mu předcházet. Kurz sebeobrany pro ženy se specializuje na obranu při pokusu o znásilnění. Naučíte se, jak se vymanit ze spárů útočníka, který vás chytí za vlasy, přepadne zezadu atd. Věděli jste, že běžné pomůcky jako je mobilní telefon nebo deštník, mohou sloužit jako perfektní pomůcka k sebeobraně? Sebeobrana pro muže je určena všem, kteří chtějí být připraveni na potencionální střet s útočníkem, napadení nebo pomoc bezbrannému.

Seberte odvahu a postavte se tomu čelem!