Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Gastro lodě a gastronomické nabídky

Gastro lodě na Vltavě jsou vybaveny moderními kuchyněmi a přinášejí skvělou kombinaci kulinářských dovedností a výhledů na město. Během plavby si můžete vychutnat pestrou nabídku gastronomických specialit, včetně čerstvých mořských plodů, tradiční české kuchyně, vybraných vín a lahodných dezertů. Mnoho lodí také nabízí degustační menu, kde můžete ochutnat různé chody a vína a objevovat nové chutě a kombinace.

Gastronomické zážitky a výlety

Výlety s gastronomickým zážitkem na Vltavě vám poskytnou nejen skvělé jídlo, ale také fascinující pohled na historická místa a památky v Praze. Během plavby si můžete vychutnat výhled na Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí a mnoho dalších zajímavých míst. Některé plavby zahrnují také gastronomické průvodce, kteří vám představí bohatou historii a kulturu města a poskytnou vám doporučení ohledně místních specialit a gastronomických pokladů.

Gastro plavby pro skupiny a privátní akce

Gastro plavby na Vltavě jsou skvělou volbou pro skupiny a privátní akce. Můžete si pronajmout loď pro svou rodinu, přátele, firemní večírek nebo jinou speciální událost. Tato možnost vám umožní vychutnat si kulinářské dobrodružství v exkluzivním prostředí s přizpůsobenou gastronomickou nabídkou a osobním servisem.

Vltavské kulturní gastronomické okruhy

Gastro plavby na Vltavě jsou také skvělou příležitostí k objevování kulturních gastronomických okruhů. Můžete se vydat na okruh, který vás provede pražskými vinárnami a podniky, které nabízejí výběr vynikajících vín a místních specialit. Další možností je kulturní okruh spojený s návštěvou muzeí, galerií a historických památek, během kterého si můžete vychutnat gastronomické zastávky v restauracích s výhledem na Vltavu.