facebook_pixel

Gastronomie

V této kategorii naleznete vše, co se točí kolem degustací, ochutnávek a dalších gastronomických zážitků. Zajímá vás, jak se vaří pivo? Jak z kakaového bobu vznikne pralinka nebo jak se z hroznů stane víno? Zažijte to na vlastní chuťové buňky!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Exploze chutí

Hledáte zcela nový druh gurmánského potěšení? Nový zážitek pro chuťové buňky? Vítejte v gurmánském ráji, kde budou všechny vaše chuťové buňky tančit! Během degustace poznáte nové chutě a nové kulinářské recepty. Degustace vám otevře oči a poskytne rozhled o tom, co se jí ve světe a představí vám nové způsoby přípravy pokrmů. Objevíte nové chutě, nové přísady a nové neotřelé způsoby vaření. Vstupte do ráje milovníků jídla, zažijte opravdový gurmánský zážitek!

Pozvánka do zákulisí

Zajímá vás proces, než dojde produkt ke své konečné podobě a chuti? Vstupte do zákulisí výroby piva. Zjistěte, jak váš oblíbený chmelový nápoj vzniká a jakými fázemi musí projít, než získá svou konečnou chuť? Milovníci vína jsou zase zváni do vinárny, aby zjistili, jak se rodí víno. Jak se z kakaa stane čokoládová pralinka? Na to najdete odpověď v továrně na čokoládu. Možná, že potkáte i Karlíka 🙂

Zážitky pravidelně obměňujeme, sledujte aktuální nabídku a vyberte si svůj ideální gurmánský zážitek a potěšte své chuťové buňky!