Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Jaký jazykový kurz si vybrat?

V naších zemepisních šířkách se stále těší oblibě jazykové kurzy zaměřené na výuku evropských jazyků, jako jsou angličtina, nemčina, francouzština, španělština a ruština, které samozřejmě naleznete i v naší nabídce. Kurzy se dělí podle jednotlivých jazykových úrovní od A1 až po C1, a to podle pokroku a úrovně jednotlivého studenta nebo skupiny. Jaký typ kurzu a výuky si zvolíte, záleží čistě na vás. Před začátkem každého kurzu projdete testem, který ověří vaše dosavadní jazykové vědomosti, a na základě kterého vám bude doporučena studijní úroveň. V naší nabídce naleznete jak jazykové kurzy pro děti, tak i pro dospělé.

Kam na jazykové kurzy?

Kromě Prahy či Brna se na jazykový kurz můžete zapsat v kterémkoliv městě na území České republiky. Nabídka jednotlivých jazykových kurzů se může ale trochu lišit v závislosti od kraje nebo města. Že ve své lokalitě nemůžete najít žádný dostupný jazykový kurz? Pak nezoufejte. Vždy máte možnost studovat on-line – tedy odkudkoli na světě.

Proč se přihlásit na jazykový kurz?

Jazykové kurzy angličtiny jsou již téměř klasikou, jelikož angličtina je dnes světovým jazykem. Narazíme na ni v podnikání, kultuře, ale i soukromém životě. S angličtinou se téměř jistě domluvíte po celém světě - jste-li na obchodní schůzce nebo právě na cestách jako vášnivý cestovatel a sběratel originálních zážitků, angličtina se jistě bude hodit. Jazyky nejen rozšiřují vaše vlastní obzory. Můžete s nimi excelovat na trhu práce! Dalšími vlivnými jazyky, kterými jistě v životopise zapůsobíte, jsou němčina a francouzština. Studium jazyků vás naučí jinak přemýšlet a nahlížet na svět jinýma očima. A možnost vnímat situaci z více perspektiv je dnes vysoce ceněná! Dalším významným jazykem, kterým mluví mnoho obyvatel planety, je Španělština. Na jazykové kurzy spanělštiny se vyplatí zapsat také v případě, že milujete latinsko-americký svět, španělský temperament, kulturu a jídlo. Kromě toho španělé jsou hodně přátelští, a tak svoje jazykové znalosti můžete snadno rychle vylepšit přímo v terénu. Pokud máte rádi literaturu a celkově slovanský pohled na svět, je nejvyšší čas poohlédnout se po základech ruštiny a zapsat se alespoň na jazykové lekce základní úrovně. Už jen naučit se odlišný typ abecedy pro vás bude jistě skvělou výzvou. Pokud naopak máte ve svém okolí někoho, kdo se právě přistěhoval do Čech, můžete ho překvapit originálním dárkem v podobě jazykového kurzu češtiny pro cizince. Možná se z kamarádova vyprávění dozvíte spoustu zajímavostí o českém jazyce nebo získáte zcela odlišný pohled na českou kulturu a jazyk.

Na co si dávat pozor při výběru kurzu

Při výběru kurzu dbejte na to, aby jazykové kurzy vyhovovali hlavně vašim požadavkům. Pokud své jazykové vzdělání hodláte využít v práci a budování kariéry, vyberte si kurz odborný (absolutním začátečníkům však stačí kurz obecných základů). Pokud se chcete jazykově zdokonalit před cestou za vysněnou dovolenou či delším zahraničním pobytem, vyberte si kurz individuální. Skvělé jsou ovšem i skupinové jazykové kurz, při kterých se seznámíte s novými lidmi a pocvičíte v konverzaci. Sečteno podtrženo, dost bylo výmluv! Začněte s učením hned, ať je už váš důvod k učení se cizího jazyka jakýkoliv. To co se jednou naučíte, vám už nikdy nikdo nesebere. A hlavně se nebojte konverzace v novém jazyce, ačkoli začátky jsou vždy těžké. Jistě si však při nich užijete si mnoho legrace. Good Luck! Viel Erfolg! Bonne chance! Cчастливый случай! ¡Buenaventura! ... Zkrátka hodně štěstí.