facebook_pixel

14 způsobů, jak být na Valentýna singl a v pohodě

Karolína Smolíková

Valentýn je za dveřmi a vy už teď víte, že k němu dostanete maximálně rýmu? Netřeba smutnit, vždyť je to ve finále den jako každý jiný. Na večer v příjemné společnosti nepotřebujete žádné rande – ten nejlepší si totiž užijete sama se sebou. Nebo pozvěte partu kamarádů a bavte se společně. Život se nepočítá obdrženými kyticemi růží, ale prožitými zážitky.

14 důvodů, proč je super být na Valentýna sám a jak si to užít:

1. Drahá kila
Všude samé čokoládičky, dortíčky, perníky a další sladkosti ve tvaru… třeba srdce. Stačí pár předražených kalorií a předsevzetí o lepší stravě je v cuku letu to tam. Právě jste se vyhla čokoládové kulce! Pokud vás ale přeci jen honí mlsná, počkejte si, až bude po Valentýnu. Tu stejnou bonbonieru, co dostala vaše kolegyně, můžete mít druhý den za třetinu.

valentines day srdicka

2. Kupte si masožravku
Abyste 14. února dostala puget květin, není třeba umřít den předtím (možná radši dva). Pokud se ráda těšíte přítomnosti květin, řezané růže stejně dlouho nevydrží. Když už květinu, tak v květináči, ta třeba vydrží o něco déle. A pokud si pořídíte masožravku, budete mít doma obránce před zlomeným srdcem. Nebo alespoň před mouchami.


3. Běžte do fitka
Cvičení vyplavuje hormon endorfin. Po pořádném zápřahu na sebe budete nejen hrdá, ale k tomu šťastná jako blecha. Pokud se podobným institucím vyhýbáte z důvodu přeplněných místností, obsazených strojů a neustálých pohledů, dnes nemusíte. Dny jako Valentýn jsou přímo stvořené pro poklidné cvičení, zatímco vše, co by vás zbytečně znervózňovalo, bude mezitím na poslední chvíli shánět uvadlé květiny a volnou restauraci.

4. Vyrazte do márnice
Není důvod sedět doma jako pecka – zvlášť když máte chuť udělat něco absolutně antiromantického. A nenapadá mě více anti-růžové, plyšové, zamilované místo, než márnice. Pro pořádný zážitek však nemusíte do márnice opravdové. Stačí si zajít na únikovou hru pro jednoho. O děsivou zábavu máte postaráno!

unikova hra marnice

5. Horor na vlastní kůži
Pokud vám márnice není dost nebo si chcete nějaký super děsivý zážitek užít s kamarády, i pro vás máme řešení. Otestujte svou hranici strachu a vydejte se do nejděsivějšího domu v Praze – totiž do Fear Housu. Pokud mermomocí toužíte na Valentýn a celou lásku zapomenout, strašidelný dům je jasná volba. Také se můžete pomstít svému ex a nechat ho do strašidelného domu unést, tuto variantu však raději nedoporučujeme. Mohla by se vám vymstít.

Malý tip: Součástí Fear Housu je také strašidelný bar. Nemáte zač.

6. Zbavte se vzteku
Kdy jste naposled toužila dát svému vzteku průchod a pořádně si ulevit? Třeba praštit do zdi, rozbít talíř, vyhodit z okna tu nevkusnou vázu… Máme pro vás lepší návrh, kterým si přijdete na své a zároveň se vyvarujete případným nepříjemným situacím a nápravám. Popadněte kamarády a rozmlaťte auto. Vztek nahradí zasloužený pocit pohody a zadostiučinění.


7. Není nad to si pořádně vystřelit
Předchozí variantu můžete libovolně rozšířit či nahradit jiným účinným vybitím – zážitkovou střelbou. S vyprázdněným zásobníkem totiž nejen vystřílíte všechny negativní náboje, ale vytyčíte si cíl, za kterým půjdete. Cestou se zklidníte, usměrníte a hlavně naučíte soustředit.  A taky budete vědět, že se za sebe umíte postavit.

single ženy si lebedí při dámské jízdě

Fantazii se meze nekladou!

8. Zasurfujte si
Že vás bývalý nikam pořádně nevytáhl, moře jste v poslední době viděla tak možná na plakátě a surfujete akorát po internetu? Nejvyšší čas to změnit! Vydejte se za vlnami do Surf Areny a otestujte, jak si obstojíte na surfu. A nezapomeňte na památečnou selfie!

9. Čas na maraton!
Nebojte, nikam běhat nemusíte. Pořádný maraton si můžete užít i u sebe doma v posteli. Chystáte se vrhnout do světa randění? Pak si možná budete chtít zopakovat staré dobré Star Wars, ať máte o čem mluvit. Čekáte na zázrak či kouzelný okamžik? Není nic kouzelnějšího než svět kouzelníků, třeba Harryho Pottera. Ať už si dáte maraton filmový či knižní, můžete si být jistá, že volba je vaše a nikdo vám do ní nebude kafrat.


10. Holčičí večer

Holčičí večer, to není nic pro chlapy. Ničím nerušená si tak můžete dopřát relax ve vaně, kde vám nic nebude překážet, vyzkoušet obličejovou masku bez rizika, že vás v ní někdo uvidí a pustit si seriál, na který by se s vámi chlap rozhodně nekoukal. A než přijde relaxační večer, odpoledne si můžete jít čuchnout k výrobě parfému a třeba vyrobit si svůj vlastní.

ženy se baví bez chlapů na valentýna

11. Nechte se oblbnout
Dost bylo blbnutí z lásky, nechte si zamotat hlavu moderní technologií! Pokud vám současný svět nevyhovuje, vytvořte si svůj vlastní. Ve světě virtuální reality můžete létat, střílet i tancovat. Virtuální brýle vás sice úspěšně oblbnou, ale nezanechají trvalé následky. A to se počítá!


12. Naučte se zachytit správný moment
Láska je o správném načasování – zvláště ta k fotografii. Milujete večerní panoramata, kouzlo nočního města a nemáte je s kým sdílet? Vyrazte na kurz nočního focení. Dozvíte se, jak zachytit jedinečnou atmosféru nočních snímků tak, jak ji vnímáte a chcete uchovat. Fotografii pak můžete sdílet třeba s celým světem.

13. Vyzkoušejte něco nového. Něco, co by vás nikdy nenapadlo
Třeba jaké je projet se v obrněném transportéru. Že to není zábava pro holku? Omyl! Při řízení mohutného kolosu nebo akční jízdě v tanku, kterým zválcujete pevninu i rozčeříte vodu, se budete cítit neporazitelná.


14. Buďte spokojená

Pochvalte se. V životě jste zvládla už spoustu věcí, co je jeden Valentýn? Nemá smysl fňukat nad něčím, co není, když vám mezitím může tolik zážitků protéct mezi prsty. Ať je den lásky, světového míru nebo jen obyčejný všední den, kdy se nic neděje, každý z nich je novou příležitostí zažít něco neobyčejného.


Singl valentýnská inspirace od Stips.cz:

dvě děvčata ve strašidelném domě na valentýna

ZÁŽITEK VE FEAR HOUSE

Kde zamilované tokání dvojic nahrazuje křik, děs a strach? Na svatého Valentýna nenajdete méně láskyplné útočiště jinde než v nestrašidelnějším domě v širém okolí.

400 Kč

úniková hra márnice

ÚNIKOVÁ HRA MÁRNICE

V téhle únikovce v tom jste sami – což vám bude zřejmě naprosto vyhovovat. Spolehnout se můžete pouze na své instinkty a důvtip. Budou stačit na to, aby vás dostaly z této šlamastiky?

500 Kč

Okomentovat