Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Celodenní lezecký kurz pro 3 osoby

Na vrcholu vícekrát za den? Je to možné!

Tahle země není pro bábovky! Celodenní lezecký kurz plný teoretických i praktických poznatků vás nabije poznáním a zkušenostmi. A když budete ještě trochu šikovní, můžete zdolat více skalních stěn a pokořit více skalních vrcholů. Podmaňte si svět a shlédněte na něj ze zaslouženě zdolaného vrcholu! Vyzkoušet si můžete také dlouhé slanění.  Pět hodin aktivního pohybu po skalách zaručí, že večer budete spát jako nemluvně.

Dejte si pořádnou snídani, dnes ji budete potřebovat. Čeká vás totiž nejen zdolávání více vrcholů, ale třeba také dlouhé slanění. O pomůcky se nemusíte obávat, zapůjčení veškerého potřebného vybavení je zahrnuto v ceně zážitku. Nezapomeňte si však vzít pohodlné oblečení a pamatujte zvlášť na vhodnou obuv! Tento zážitek je pro 3 osoby, Pokud máte zájem o delší a náročnější zážitek, možná vás bude zajímat vícedenní lezecký kurz. Pokud se naopak obáváte, že na celý den vám nevystačí síly, zkuste pro začátek kratší seznamovací lezecký kurz.

Průběh zážitku:

Domluví se místo srazu. Seznámíte se s výzbrojí a dostanete se do skal. Teoretická i praktická instruktáž se provede na začátku pod stěnou. Všechny důležité vědomosti jak si nasadit lezecký sedací úvazek, ke kterému se připevní odsedávací smyčka s karabinou, jak správně usadit helmu a jak používat výzbroj se dozvíte a vyzkoušíte. Informace co k čemu slouží, jak se používá bude pro vás po školení samozřejmostí. Jak se správně pohybovat po struktuře skály pomocí speciálních lezeckých bot si vyzkoušíte při boulderingu. Slanění a jištění si vyzkoušíte na zemi pod skálou. Naučíte se uvázat si lano k sedacímu úvazku a další důležité uzle. Bezpečnost probereme opravdu důkladně. Lezení si užijí začátečníci i pokročilí. Není nutné mít předchozí zkušenosti s lezením.

Lokalita:

 • Ústecký kraj, Tisá

Zážitek obsahuje:

 • Zážitek pro 3 osoby
 • Délka trvání: Celý den
 • Služby zkušeného instruktora
 • Veškeré potřebné vybavení

Zážitek neobsahuje:

 • Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Počasí:

 • Zážitek se uskuteční pouze za vhodného počasí

Diváci:

 • Není možné

Poznámka:

 • Vhodná obuv na lezení

Extreme Experience - David Kovařík (72764449)

Ústecký kraj, Tisá

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Tadeáš

  13.05.2019

  S kámošema jsme se dlouho neviděli a dřív jsme se bavili, že by jsme chtěli zkusit lezecký kurz. Konečně nastala příležitost a jako překvapení jsem pořídil tenhle zážitek. Chlapi byli nadšený. Taky jsem hodně ocenil rychlý vyřízení termínu. Ještě jednou díky za skvělej zážitek!

Často kladené dotazy

Místo konání zážitku

image

Celodenní lezecký kurz pro 3 osoby

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby