Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Dvouhodinová spolujízda na legendě Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm

Vy a legendární stroj

Znamená pro vás značka Harley - Davidson svobodu a volnost jako pro bezpočet dalších? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži! Spolujízda na legendárním těžkopádném silničním korábu, ikoně dlouhých jízd po amerických dálnicích, motocyklu Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm vám nažene husí kůži. A nebojte, budete u toho i stylově vypadat! Součástí zážitku je i zapůjčení helmy, rukavic a autentické bundy. A neodejdete jen s jedinečným zážitkem, ale i se spoustou nových vědomostí. Ještě před jízdou budete zavedeni do roku 1901, kdy se počíná historie dnes již nejznámější americké značky motocyklů Harley-Davidson. Dozvíte se, jak se vedlo dvěma zakladatelům Williamu S Harleymu a Arthutu Davidsonovi, kterým v době založení továrny bylo pouhých devatenáct a osmnáct let. Teorie ale nebude přespříliš! Poté vás čeká 110 minut brázdění silnic na ikonické legendě a podmanivé hudby bublavého dvouválce.

Průběh zážitku:

Po příchodu se seznámíte se strojem, jeho historií a parametry, obdržíte vybavení a poté následuje 110 minut jízdy s krátkými přestávkami.

Lokalita:

  • Praha 48

Zážitek obsahuje:

Přípravu, seznámení se strojem a historií Harley - Davidson Zapůjčení helmy, rukavic a bundy Řidiče 110 minut vyhlídkové jízdy na Harley - Davidson Softail heritage - 1600 ccm

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo Občerstvení

Sezóna:

Duben-říjen

Počasí:

Ma vliv

Diváci:

Ano

Poznámka:

Vezměte si na sebe pevné boty a jeansy. V Neratovicích je možno si helmy a bundy vyzkoušet předem. Do Prahy vám bude helma a bunda dovezena dle zvolené velikosti.

Hodnocení zážitku

  • image

    Lukáš Matouš

    08.06.2020

    Tak tohle byla jízda! Dostal jsem to jako dárek a nejspíš si přikoupím další. TOP

Místo konání zážitku

image

Dvouhodinová spolujízda na legendě Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby