Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Fantastické únikové hry ve virtuální realitě pro 6 osob

Záchraná mise v galaxii, či v myšlenkách zločince, vyberte si!

Není to tak zlé jak to vypadá, je to pouze neopakovatelné, šťavnaté dobrodružství a zábava na kterou se jentak nezapomíná. V jiné realitě se ocitnete díky technologiím, které do posledního detailu zaznamenávají váš pohyb a interakci s prostředím se 100% přesností. Můžete se vznášet, řešit zapeklité úkoly s kamarády a užívat si jiné, perfektně vymyšlené dimenze. Na výběr budete mít buď z vesmírné únikovky Cosmos či thrillerové hry Mind Horror. Tato báječná VR herna, která se nachází přímo v srdci Prahy vás dozajista okouzlí. Obsluha se postará o kompletní instruktáž a zapůjčí vybavení v podobě helmy Culus Rift a pohybové senzory Leap Motion, které vás dokonale přesunou do děje. Pozvěte své kamarády a společně objevte zážitek, o kterém budete vyprávět ještě hodně dlouho.

Vesmírná úniková hra COSMOS

Se svým týmem se ocitnete kdesi na konci galaxie na palubě obrovské vesmírné výzkumné stanice. Dozvíte se, že jste pouhými klony a navíc zjistíte, že se stanice začíná hroutit! Musíte zmizet! Jediná cesta je se dostat k záchranému modulu a uvíznout ze spárů nekonečné galaxie. Splňte všechny úkoly, které vám budou komplikovat zvláštní iluze a vzpomínky. Zvládnete to?

Děsivá únikovka Mind Horror

Poměřte síly se šíleným zločincem Silent Manem, který se přímo vyžívá v děsu a bolesti. Přesněji s jeho zvrácenou a pomatenou myslí, do které se vydáte. Obří pavouci, děsivá hudba, gigantické hlavy na robotických pavoučích nohách, krev, velké zuby a mnoho dalšího! Máte vznešený cíl. Zachránu uneseného dítěte. Zvládnete všechny hádanky a úkoly, bez jejichž rozluštění se cíle v podobě přežití nedočkáte? Nebo vás noční můry pohltí a vy už nikdy nespatříte denní světlo?

Průběh zážitku:

Jakmile se dostavíte na místo konání, tak vás přátelský personál uvede do situace a vysvětlí vše potřebné. Společně s týmem si nasadíte výstroj a můžete se vrhnout do únikové hry virtuálního světa.

Lokalita:

  • Praha, Václavské nám. 22 96

Zážitek obsahuje:

  • Úniková hra ve virtuální realitě pro 6 osob
  • 30 minut instruktáže
  • 60 minut hraní
  • Zapůjčení veškerého nutného vybavení

Zážitek neobsahuje:

  • Služby a produkty neuvedené v "Zážitek obsahuje"

Sezóna:

  • Celoročně

Počasí:

  • Nemá vliv

Diváci:

  • Mají přístup

Poznámka:

  • Vhodné pro děti od 10 let

Torch Entertainment s.r.o. (05852242)

Praha, Václavské nám. 22 96

Veřejná informace

Místo konání zážitku

image

Fantastické únikové hry ve virtuální realitě pro 6 osob

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby