Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Pobyt na Kanárech s ranní meditací a omlazujícím cvičením

Slunce a mindfulness...

Chcete dopřát odpočinek celému svému já, zrelaxovat tělo a uvolnit mysl, ale zároveň nejste fanouškem skupinových programů a dáváte přednost spíše individuálnímu přístupu? Jeďte dočerpat energii na Kanárské ostrovy a navíc se naučte lépe zvládat stres a chápat svou vlastní mysl pomocí midfulness techniky. Minfulness nám pomáhá lépe porozumět sobě samému a dostat se tak do rovnováhy. Na pobytu na Kanárských ostrovech s ranní meditací a omlazujícím cvičením v apartmánu u moře vám se dozvíte, jak na to.

Čeká vás sedm dní ve vlastním apartmánu u moře a péče profesionální mindfulness mentorky, která vás naučí, jak vypnout hlavu, pracovat s myšlenkami a uzdravit tak svou mysl i tělo. Je zaručen osobní přístup, mentorka bude veškerý svůj čas věnovat pouze vám. Kromě toho, že se každý den ponoříte hlouběji a hlouběji do mindfulness, čeká vás také každodenní antistresové tibetské cvičení přímo na pláži.

Nejezděte se k moři pouze opálit. Pobyt na kanárských ostrovech s ranní meditací a omlazujícím cvičením v apartmánu u moře pro vás může být příležitostí, aby vaše tělo i mysl dostaly tu správnou injekci energie a rovnováhy!

HOTEL LOPESAN COSTA MELONERAS

Poloha: Na jižním pobřeží ostrova, 39 km od letiště, v luxusní turistické oblasti Meloneras. Vybavení: V jedné 8 patrové budově je celkem 1 136 pokojů. Hostům je k dispozici luxusní vstupní hala s recepcí, 12 výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 5 restaurací, několik barů, konferenční místnosti (až 500 osob), kosmetický salon, kino, diskotéka, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), služba lékaře, půjčovna kol a soukromé parkoviště. V hotelové zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (2 v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, umělá pláž, sluneční terasy, lehátka a slunečníky. Celkovou relaxaci na nabízí hotelové lázně Corallium SPA (60 m2 velká solná jeskyně s léčebnou solí z Himaláje, vodoléčba s nejvyspělejší technologií, komplexní lázeňská léčba, finská sauna, turecká sauna atd.). Hotel připravuje animační program pro děti i dospělé.

U vybraných pokojů jsou poskytovány navíc exkluzivní služby a vybavení UNIQUE : kávovar Nespresso, trezor, ručníky k bazénu UNIQUE, župany. Hosté mohou využívat speciální služby: VIP Lounge, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, oddělená část u bazénu, snídaně a večeře ve VIP části restaurace, jeden volný vstup na osobu/pobyt do wellness centra Corallium SPA, osobní check-in a check-out, možnost brzké snídaně, atd.

Klimatizovaný pokoj má standardně ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), placené Wi-Fi připojení k internetu, minibar (za příplatek na vyžádání), mramorové podlahy v ložnici a na terase, mramorovou koupelnu s vanou, sprchou, WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu většinou bez výhledu.

Stravování: Snídaně v ceně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Sport: Zdarma fotbal, hřiště na plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, za poplatek tenisové kurty s umělým povrchem, minigolf, kulečník, posilovna s barem. Hotel nabízí zdarma dopravu a zlevněné green fee na golfové hřiště Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf.

Obchody: V těsné blízkosti hotelu jsou různé obchody, restaurace i větší obchodní centrum. Pláž: Hotel se nachází přibližně 300 m od pláže se světlým pískem, nedaleko od hotelu začínají rozsáhlé písečné duny Dunas de Maspalomas.

Průběh zážitku:

Po příletu budete dopraveni z letiště do hotelu a ubytujete se. Poté proběhne přivítání a seznámení se skupinou, následně proběhne první večeře. Od dalšího dne vás čeká každé ráno mindfulness cvičení a omlazující tibetské cvičení, poté snídaně a volný program. Dle zájmu si můžete domluvit s lektorkou osobní konzultaci ohledně hubnutí, zdravého životního stylu, business koučinku (není zahrnuto v ceně). Na místě lze také domluvit výlety (není zahrnuto v ceně).

Lokalita:

 • Zahraničí, , Calle Mar Mediterráneo

Zážitek obsahuje:

 • Transfer z letiště do apartmánu a zpět
 • Ubytování ve vlastním apartmánu na 7 nocí
 • Pojištění základních léčebných výloh od ERV Evropské pojišťovny a.s.
 • Služby mentorky
 • 7x Antistresová mindfulness technika
 • 7x Antistresové tibetské cvičení na pláži

Zážitek neobsahuje:

 • Letenku
 • Jídlo
 • Výlety
 • (Vše je možné po domluvě dokoupit)

Sezóna:

 • Březen

Diváci:

 • Je možný doprovod, ale je třeba zakoupit voucher pro každou osobu zvlášť

Poznámka:

 • Doporučujeme vzít si s sebou plavky a pohodlné sportovní oblečení
 • Za zrušení zájezdu (odstoupení od smlouvy) je účtován storno poplatek
 • a) více než 30 dnů před zahájením zájezdu - 1000 Kč
 • b) 30 dnů až 14 dnů před zahájením zájezdu - 25% z ceny zájezdu
 • c) 13 dnů až 7 dnů před zahájením zájezdu - 50% z ceny zájezdu
 • d) 6 dnů až 2 dny před zahájením zájezdu - 75% z ceny zájezdu
 • e) méně než 2 dny před zahájením zájezdu - 100% z ceny zájezdu

Zuzana Husarová (76334881)

Zahraničí, , Calle Mar Mediterráneo

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Michal Kubánský

  18.03.2022

  Nemusel jsem skoro nic řešit, bezvadní pobyt. S rezervací nebyl vůbec žádný problém, zopakoval bych klidně znova

 • image

  Marie Poláčková

  08.06.2020

  Velice uklidňující pobyt. Je skvělé, že je vše v jednom balíčku a nemusím se o nic jiného starat. Pro mě skvělý. Mohu jen doporučit.

Místo konání zážitku

image

Pobyt na Kanárech s ranní meditací a omlazujícím cvičením

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby