Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Tříhodinová spolujízda na legendě Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm

Vaše jízda na ikoně amerických silnic

Motorka nesmí být jen nablýskaná, ale musí z ní sršet adrenalin už na pohled! Pokud jde o stroje Harley-Davidson, je naprosto zjevné, že tato kritéria splňuje víc než dostatečně. Pokud milujete pocit svobody a volnosti, chcete si vyzkoušet, jaké to je, mít mezi nohama palivovou nádrž plnou vysoce hořlavé a výbušné šťávy a zaposlouchat se do zpěvu bublavého dvouválce, pojďte si vyzkoušet spolujízdu na legendě Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm! Nebojte, k motorce doladíme i vás! Jízdu absolvujete v helmě, rukavicích a autentické bundě. K tomu všemu se ještě na chvíli přenesete do roku 1901, kdy William S. Harley a Arthur Davidson společně dnes již nejznámějšího amerického výrobce motorek zakládali.  Trocha té historie a zajímavostí a pak už jen vy, řidič, vozovka a hudba motoru Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm na 170 minut.

Průběh zážitku:

Po příchodu se seznámíte se strojem, jeho historií a parametry, obdržíte vybavení a poté následuje 170 minut jízdy s krátkými přestávkami.

Lokalita:

  • Praha 3

Zážitek obsahuje:

Přípravu, seznámení se strojem a historií Harley - Davidson Zapůjčení helmy, rukavic a bundy Řidiče 170 minut vyhlídkové jízdy na Harley - Davidson Softail heritage - 1600 ccm

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo Občerstvení

Sezóna:

Duben-říjen

Počasí:

Ma vliv

Diváci:

Ano

Poznámka:

Vezměte si na sebe pevné boty a jeansy. V Neratovicích je možno si helmy a bundy vyzkoušet předem. Do Prahy vám bude helma a bunda dovezena dle zvolené velikosti.

Hodnocení zážitku

  • image

    Pepa

    12.02.2020

    Tento zážitek jsem koupil synovi k narozeninám a byl nadšený! Mohu doporučit všem, kteří se chtějí projet na pořádném stroji.

Místo konání zážitku

image

Tříhodinová spolujízda na legendě Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby