Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

† Venkovní úniková hra s rozšířenou realitou Operace Mindfall †

Operace Mindfall: Jediná hra svého druhu

Je James Bond vaše druhé já? Máte po ruce tým speciálních agentů? Pokud ano, potřebujeme právě vás! Poslední fáze utajovaného výzkumu na ovládnutí lidské mysli právě nastala a je nutné zastavit šíření viru a zachránit tak lidstvo! Operace Mindfall je tajná mise, na které hráči zachraňují svět před virovou epidemií vyvolanou bio-tech korporací, která chce ovládnout svět. Vyzkoušejte si novou hi-tech geolokační únikovou hru s rozšířenou realitou a zažijte, jaké je to účastnit se supertajné operace! Mohou se zúčastnit nejen dospělí, ale i děti. Principem hra připomíná treasure hunting nebo geo-caching. Hráčům bude zapůjčený tablet a tzv. ActionPack. S touto výbavou se vypravíte na dobrodružství, kdy budete sledovat předem naplánovanou trasu a plnit nejrůznější úkoly. Zapůjčený tablet provází týmy po celou dobu hry, zobrazuje úkoly, mapu, sbírá a vyhodnocuje odpovědi, sleduje GPS pozice hráčů a především zobrazuje rozšířenou realitu. K úspěšnému absolvování celé trasy mají hráči k dispozici brašnu (ActionPack) s veškerým vybavením a vychytávkami pro dokončení hry. Pokud hledáte jednodušší hru, která bude vhodnější i pro dětské hráče, můžete zvolit spíše druhou variantu hry Magic Portal (Magický portál).
Jde o hru střední náročnosti, je z 90% v češtině, ale základní znalost angličtiny je nutností.  Hru mohou hrát maximálně dva týmy, jeden tým se standardně skládá ze 3 speciálních agentů. Pokud byste ale chtěli Operaci Mindfall hrát ve více lidech, můžete využít naši nabídku na venkovní únikovou hru s rozšířenou realitou Operaci Mindfall pro 4 hráče v týmu.  Pro každý tým je třeba zakoupit voucher dle počtu hráčů v týmu. Hra trvá zhruba 2–3 hodiny.

Průběh zážitku:

Po tom, co se dostavíte na místo konání a vyřídíte veškeré formality, což zabere zhruba 10 minut před začátkem hry, dostanete veškeré vybavení, instrukce a budou vám vysvětlena pravidla. Poté budete moci vyrazit za dobrodružstvím! Start je na adrese Petrohradská 216/3 a trasa je dlouhá 2–3 km (středně těžká). Hru lze dohrát (i hrát) ve tmě, jen to vyžaduje skutečně sehranou týmovou spolupráci.

Lokalita:

 • Praha, Petrohradská 216/3 217

Zážitek obsahuje:

Venkovní únikovou hru pro 3 osoby Zapůjčení potřebného vybavení Instruktáž a vysvětlení pravidel

Zážitek neobsahuje:

Občerstvení

Sezóna:

Celý rok, omezeno počasím.

Počasí:

Lze hrát za dobrého počasí (doporučujeme sledovat předpověď, rezervaci je možné bez omezení změnit 24 hodin předem).

Poznámka:

Pro osoby mladší 15 let je nutné zajistit doprovod. Doporučujeme obléknout si pohodlné venkovní oblečení a pohodlné boty. Alespoň jeden z hráčů musí mít telefon s mobilním internetem. Na hru jsou vyčleněny 2 hodiny, pro vyřízení formalit a vysvětlení pravidel je dobré počítat 30 minut navíc. Základní znalost angličtiny je nutná. Je nutné zakoupit voucher pro každý tým zvlášť a pro konkrétní počet hráčů.

BeTheStar Media s.r.o. (05067065)

Praha, Petrohradská 216/3 217

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Adam Pavel

  27.11.2019

  Jedna z nejlepších venkovních únikovek, an kterých jsme byli. Rozhodně spoustu skvělých nápadů.

 • image

  mazáci

  22.09.2019

  naše parta si to parádně užila! 2,5 hodiny úplně bohatě stačilo. domů jsme odcházeli nadšený!

Místo konání zážitku

image

† Venkovní úniková hra s rozšířenou realitou Operace Mindfall †

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby