Spočítejte krasné, skvělé a inspirující ženy ve svém okolí. Blíží se totiž mezinárodní den žen a vy tak budete mít speciální příležitost jim udělat radost. Je samozřejmé, že radost svým blízkým, včetně žen, můžete a měli byste dělat i když zrovna nic neslaví, tento den ale může být speciální příležitostí, jak ženu potěšit a říct jí tak „děkuji“ za to, že tu pro vás je.

Kašlete na čokoládu!

Co vždycky zaboduje? Přeci originalita! Ženu nejvíc potěší dárek, který ještě nikdy nedostala. A proč dávat další růže, které znovu zvadnou? Z čokolády vám sice zůstane hmatatelná vzpomínka, ale na místech, kde to nepotěší ani vás ani dotyčnou. Šperky jsou sice nesmrtelná klasika, ale prstýnky se ztrácejí, řetízky se zamotávají a a je s nimi spoustu dalších problémů. Prostě hrůza. Znáte to.

Krok za krokem

Potěšit ženu tak, aby na to vzpomínala celý život není taková věda. Za prvé, ujasněte si jaká je. Různé typy žen znamenají různé typy dárků, které jim udělají radost. Sportovkyni potěší jiná věc než umělkyni. Elegantní dámu zase nadchnete něčím jiným než dobrodružku. Zkrátka a dobře, prvním krokem je dobře ji znát. Krok dvě, buďte všímaví a pamatujte si detaily. Občas si posteskne, že by se jí něco líbilo, někdy jí zase září oči, když se o něčem mluví. Pokud si těchto momentů všimnete, budete mít perfektní recept na to, čím tuto ženu potěšit.

Krok tři, dejte jí něco, co může na vlastní kůži vyzkoušet. Proč jí dávat něco, na co se akorát bude prášit? Na konci života bude tím nejdražším, co máme hromada skvělých vzpomínek. Potěšte milovanou ženu něčím, co si bude moci vyzkoušet na vlastní kůži a na co nezapomene celý život, a máte vyhráno. My z naší strany připravujeme různé zážitky, který vyzkoušeně potěší každou.

Jaká žena, takový dárek

Obléká se ráda podle posledních trendů? Stará se o sebe a o svůj vzhled? Co takhle nechat ji namíchat si vlastní parfém. Nebo ji vezměte na focení k profesionálnímu fotografovi.

Praktickou ženu nejvíce potěšíte něčím, co jí usnadní život v domácnosti, nebo něčím, co je spojeno s jejími koníčky. Můžete tedy vsadit na nejrůznější kurzy. Kurz vaření je nejlepší pro kulinářkou nadšenkyni hudební kurzem naopak zabodujete u umělkyně. Dobrodružku vezměte na survival nebo potápět a bude vás zbožňovat.

Pokud cítíte, že je unavena prací a běžnou rutinou, má hlavu plnou starostí a začíná mít všeho okolo sebe dost, potěšíte ji romantickým wellness pobytem, na který můžete vyrazit i společně.

Je toho spoustu! Nevěšte hlavu, projděte možnosti, nebojte se experimentovat.

Co je nejdůležitější?

To, že koupíte ten nejdražší dárek, který najdete, není univerzální recept na to, jak milovanou ženu potěšit. Hlavní je ukázat svou všímavost. To, že víte jaká je a co má ráda, je pro ni signál, že vám na ní opravdu záleží a že jí máte skutečně rád. A to je ta nejdůležitější součást dárku. Přesně tím ženu skutečně potěšíte. Takto jí řeknete, „Děkuji, že tu pro mě jsi.“