facebook_pixel

Kurzy

Vzdělávání nekončí s posledním školským zvoněním, to je běh na dlouhou trať. Vzdělávat se totiž můžete (a měli byste) po celý život! Proto nezoufejte, že jste se ve škole nestihli naučit vše, co chcete nebo potřebujete vědět. Co s tím? Jednoduše se poohlédněte po zajímavém kurzu a načerpejte nové znalosti! Tímto způsobem můžete rázem dohnat vše, co jste nestihli pochytit ve škole.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Proč jsou kurzy tak super:

Kurzy jsou nejen studnicí poznání a dalšího vzdělání, ale mohou být také zábavným způsobem trávení času. Pokud toužíte po těch prvních, zřejmě zabrousíte na kurzy jazykové či speciálně zaměřené např. na oblast, ve které chcete podnikat. Hledáte spíš zábavu či zkrátka nový způsob, jak trávit čas s rodinou či přáteli? Pak můžete vyzkoušet kurz výroby čokolády nebo si jít třeba zatancovat.

Kurzy jsou ideálním způsobem, jak nahlédnout do nových oblastí, přijít na nového koníčka či zkrátka vzpruhou každodenního života. Nabízíme opravdu širokou paletu různých kurzů, kde si každý přijde na své. Můžete se zaměřit spíše na vlastní seberealizaci, ať v soukromém či profesním životě. A nebo jimi třeba potěšit někoho jiného!

Kurzy jsou vhodné i jako dárek

Učíme se celý život a zážitkové kurzy je možno darovat každému bez rozdílu věku. Kurzy jsou také ideálním dárkem pro kolegy z práce a mnoho zajímavých kurzů lze využít pro tmelení kolektivu např. v rámci firemního teambuildingu. Některé kurzy můžete absolvovat i ve dvojici nebo v menších skupinkách a užít si tak spoustu legrace se svým partnerem, rodinou nebo kamarády. Nad takovým dárkem přeci nikdo neohrne nos!

Proč si vybrat kurzy z nabídky Stips.cz?

U nás najdete kurzy pro všechny věkové kategorie – od kurzů pro děti, dospělé až po seniory. Nabídku stále rozšiřujeme a neustále tak doplňujeme nové a nové zážitky, ze kterých můžete vybírat!
Každý kurz vám nejen přinese nový zážitek, ale také vědomosti a pohled na svět. Nově nabyté zkušenosti a dovednosti vás posunou zas o kousíček vpřed ve vaší cestě životem či vám dokonce mohou napomoci dosáhnout vytyčených cílů. Osvojte si nové techniky sebezdokonalování ve sféře, která vám nejvíc imponuje, probuďte v sobě tvůrčí myšlení nebo zkrátka vypněte a užijte si čas s těmi, které máte rádi.

Na co si dávat pozor při výběru kurzu?

Vůbec na nic! Vyberte si podle toho, na co máte chuť, co jste si vždy přáli vyzkoušet či zkrátka to, co vás zaujalo a co by vás mohlo bavit. O tom přeci zážitky jsou!
Přejeme příjemnou zábavu.