Obloha je krásná a vznešená - bylo to tak vždycky. A touha cítit se jako pták, a možná i pilot nebo dokonce astronaut, který se vyjímá svým každodenním životem, je jednou z nejsilnějších a nejvíce lákavých věcí. Létat, stoupat, užívat si svobody, zažít skutečný tajemný svět emocí? Nyní to není fantazie, ale dosažitelná realita. Neuvěřitelné pocity letu, společně s extází a euforie, zažijete, rozhodnete-li se skočit s padákem v tandemu.

jump tandem

Kombinace romantiky, adrenalinu a bezpečnosti

Parašutismus nebo jen touha dělat jeden nebo více skoků láká mnoho lidí. Ale značná část těch, kteří to chtějí udělat, se bojí uskutečnit první krok, nebo spíše skok. Výška přitahuje, ale zároveň je alarmující. Skydiving - tandemový seskok padákem s instruktorem je ideálním začátkem. Již dlouho je známo, že skok v tandemu je nejbezpečnější volbou pro první skok. Důvodem je, že se to nerealizuje samo o sobě, ale ve spolupráci s profesionálním instruktorem nejvyšší úrovně; to se týká tandemových instruktorů v Olomouckém kraji v Prostějově.

jump tandem

Pilot vyřeší všechny technické problémy a zajistí plnou kontrolu

Skok s instruktorem vám umožní zaměřit se na emocionální zážitky, vše ostatní je součástí úkolu profesionála, který s vámi skočí. Veškeré manévry a akce potřebné k ovládání padáku a bezpečné měkké přistání jsou sledovány a prováděny instruktorem.