I když se to na první pohled nemusí vždy zdát, jaro se nám blíží. Hurá! Všichni se už těší na rozkvetlé stromy, první paprsky lehkého slunce, azurově modrou oblohu a šťastně zpívající ptáci.

A my rozhodně nechceme být pozadu! Proto jsme vám připravili zážitky, díky nimž na tohle jaro už nikdy nezapomenete! :-)

Pro romantiky:

Proč si neužít přicházející jaro plavbou po Vltavě spojenou s dobrým jídlem či jen sklenou dobrého sektu? Nabízíme hned několik možností. Přivítejte s kamarádem či kamarádkou, partnerem či partnerkou jaro tak, aby byla vaše touha po romantice náležitě ukojena.

Plavba po Vltavě se sklenkou prosecca
Vyhlídková plavba po Vltavě s večeří pro dva
Vyhlídková plavba po Vltavě s obědem pro dva

Pro náročné dámy:

Rády byste si užily jaro, ale váš chlap není co k čemu? Seberte kamarádku a vyrazte na pivní koupel s neomezenou konzumací piva a uvolňující masáž! Ten váš se příště bude hned víc snažit, aby plánoval společné jarní aktivity. Chcete vědět, co tam pro vás bude připraveno?

Perličková koupel v pivní lázni, při které budete přímo cítit, jak z vás opadává stres a zimní chmury. Poté vás čeká odpočinek na vyhřívaném loži a vše zakončí úžasná a celé tělo uvolňující masáž od zkušených rukou. ;-)

Jakmile skončí jaro, přijde - překvapivě - léto a na to musíte být v náležité formě.

Pro vyznavače moderní technologie:

Pokud nejste zrovna outdoorový člověk, ale spíš nadšenec do technologií, pak vám doporučujeme jaro odstartovat hraním her ve virtuální realitě. Budete přesvědčení, že jste skutečně ve hře!

Na výběr budete mít z téměř 40 her, ve kterých se vžijete například do kůže slavného Spider-mana nebo se postavíte s brokovnicí v ruce proti hordám krvežíznivých zombíků.

Pro adrenalinové nadšence:

Je adrenalin vaše druhé (nebo třetí) jméno? Chtěli byste aspoň na chvilku hodit problémy za hlavu a žít teď a tady? Kdy je pro to příhodnější doba než právě na jaře? Vyzkoušejte tandemový paragliding v Beskydech!

Prostě se rozběhnout a letět! Ovládání padáku má na starosti instruktor, takže vy se můžete naplno ponořit do zážitku a kochat se jarem rozzářeným okolím. Staňte se na okamžik ptákem, který krouží krajinou a má výsostný nadhled o všem pod sebou.

Pro ty, které přepadla jarní deprese:

Jaro působí na každého odlišně, a velké množství lidí pravidelně propadává jarní depresi. Nic vás nebaví, vše je otravné, nejraději byste se schovali doma a s nikým nemluvili. Tělo je těžké a nemá zájem o žádnou aktivitu.

Při záchvatu deprese a vzteku má každý chuť rozbít první věc, která mu přijde pod ruku. Umíte si představit, že by vám v tu chvíli dal někdo k rozbití celé auto? Vybijte ze sebe zuřivost a vraťte se domů plní života, ochotni užít si jaro naplno.

Naservírovali jsme vám pár zážitků, se kterými si jaro náležitě užijete - ať už je to vaše oblíbené období, anebo ne! Tak co? Kterým zážitkem učiníte své jaro nezapomenutelným?