facebook_pixel

Sportovní vozy

Pro všechny milovníky rychlých aut, pro obdivovatele luxusního designu a impozantního zvuku motoru. A nejen pro ně! Projet se jako řidič či spolujezdec v supersportu je nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří se nebojí rychlosti a adrenalinu. Jste připraveni na jízdu vašeho života?

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

Co jsou to sportovní vozy?

Sportovní vozy jsou civilním druhem automobilu. Musí splňovat veškeré technické normy, které jsou kladeny na automobily, které jezdí po pozemních komunikacích. Na rozdíl od klasických automobilů jsou dynamičtější. Nejsou tolik praktické ani úsporné, avšak z jejich výkonu a provedení se zvedne míra adrenalinu nejednomu obdivovateli.

Jaké jsou sportovní vozy?

Sportovní vozy zahrnují širokou škálu automobilů. Od upravených (tzv. tunningových vozů), přes čistě sportovní vozy, jako je třeba Porsche, až po ty nejextrémnější, mezi které patří například Ferrari a Lamborghini. Obecně se sportovní vozy dělí do kategorií podle exkluzivity, výkonu nebo konstrukce. Kategorie nejsou přesně definované, jeden automobil tak může být řazen do více kategorií, dle subjektivního dojmu pozorovatele.

Jak jízda ve sportovním voze probíhá?

Kvůli bezpečnosti by silnice neměly být mokré, doporučuje se jezdit za slunného počasí. Pokud byste si rádi vyzkoušeli řízený smyk ve sportovním voze, pak je vlhkost vozovky naopak žádoucí. Po celou dobu zážitku vedle vás sedí zkušený instruktor, který vás s řízením vozu seznámí a po celou dobu jízdy je připraven vám pomoci či poradit. Nevlastníte-li řidičský průkaz, nevadí, i tak si můžete jízdu v supersportu dopřát. Zkušený řidič vás vezme na jízdu vašeho života a názorně vám předvede, co nadupaný sporťák umí!

Kde se jezdí?

Můžete si vybrat jízdu na polygonu, kde nejezdí žádná jiná auta, tudíž máte celý okruh pro sebe. Jízdu si ale můžete zkusit i na dálnici, nevytížené komunikaci nebo v klasickém provozu. Vše záleží na zážitku, který si vyberete.

Tak do jakého sporťáku nasednete?