facebook_pixel

Sportovní vozy

Zážitková jízda autem je skvělý dárek, který můžete darovat milovníkům luxusních a rychlých aut. Někomu může udělat radost ten fakt, že jede celosvětově známým autem, které vídá na obrazovce TV, někoho potěší prožitek z rychlé jízdy, který Vám zvedne adrenalin v krvi. Ať je tomu, tak jako tak jízda autem jako dárek rozhodně potěší. Nevěříte? Pak je ten pravý čas na ověření.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Co jsou to sportotvní vozy?

Sportovní vozy jsou civilním druhem automobilů, které musí splňovat veškeré technické normy, které jsou kladeny na automobily, které jezdí po pozemních komunikacích. Na rozdíl od klasických automobilů jsou však dynamičtější a ne tolik praktické, hlavní důvod proč jezdit jezdit ve sportovním voze.

Jaké jsou sportovní vozy?

Sportovní vozy zahrnují širokou škálu automobilů, od upravených (Opel Astra), až po čistě sportovní vozy (Porsche), až po ty nejextrémnější vozy jako je Ferrari či Lamborghini. Obecně se sportovní vozy dělí do kategorií podle exkluzivity, výkonu nebo konstrukce. Kategorie nejsou přesně definované, proto může být jeden automobil řazen do více kategorií, dle subjektivního dojmu pozorovatele.

Jízda bugatti veyron

Jízda sportovním autem této značky je zážitek na celý život. Vůz stojí 33 milionů korun, jede až 408 km/h, spálí 24 l/100km při nejvyšší možné rychlosti je to za 12 minut. Jeho konstrukce je tvořena jen 8 díly. Bugatti není jen symbol rychlosti, ale i luxusu a je to ukázka dokonalosti lidské práce.

Jízda v lamborghini huracán

Další luxusní model, který nenechá tvrdé žádné srdce, ani zatvrzelého neřidiče a nemotoristu. Jméno huracán je odvozené od býka, který vynikal svou odvahou a útočností na býčích zápasech. Je krásně aerodinamicky tvarován. Ve srovnání s bugatti jeho maximální rychlost činí „jen“ 325 km/h, na druhou stranu jeho spotřeba je nižší, konkrétně 12,5 l/100km. Jízda v lamborghini je dokonalý dárek!

Jízda ve ford mustang

Tohoto modelu je celkem 6 generací od roku 1964 až po rok dnešek. Pokud má někdo z Vašich blízkých stará americká vozidla, tak jistě ocení projíždku fordem mustang 1. generace.

Jízda ve ferrari

Jízda v tomto supersportu (exkluzivní automobil s vysokým výkonem a motorem obvykle uprostřed karoserie) pro Vás bude nezapomenutlený zážitek. Pocit jedinečnosti a harmonie Vás pohltí :). Jízda ferrari v Praze je uskutečňovaná na letištním okruhu, kde je dostatek prostoru na to se vyřádit.

Jízda v subaru impreze

Jízda v subaru potěší každého živočišného milovníka rychlých aut. Je to divoch a rebel zároveň. Jeho maximální rychlost je 229 km/h. Nevypadá tak luxusně jako auta vypsaná před ním, avšak to divoženka ve městě také ne 😉

Jízda v Porsche

Porsche je další fenomenální automobil, který si zaslouží Vaši pozornost, pokud nevíte, co svým blízkým darovat. Kloubí se v něm kvalita, bezpečnost a perspektiva.

Jída v audi R8 a jízda v Nissan GT-R

Tyto dva luxusní automobily patří do skupiny supersportů. Vynikají nejenom originálním designem, ale i vysokým výkonem. Nejlepší pro jízdu s těmito vozy, jsou okruhy, které jsou speciálně dělané pro tyto účely. To jest odpověď na to, kam na sportovní vozy.

Kdy si zajezdit ve sportovním voze?

Kvůli bezpečnosti by silnice neměli být mokré, takže se doporučuje jezdit za slunného počasí. Pokud se však chcete naučit easydrift, tudíž řízený smyk, pak je naopak vhodná přírodně vlhká vozovka a tento způsob jízdy patří k dalším způsobům, jak jezdit ve sportovním vozidle.
Jízda v luxusním autě je dárek, který potěší každého! Stačí si jen vybrat, s kým na sportovní vozy zajdete! Přeci jen, ve dvou se to lépe táhne!