Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Můj nejlepší sportovní zážitek

Také se chcete před kamarády pochlubit a podělit se s nimi o svůj sportovni zazitek, na který budete ještě dlouho poté vzpomínat? Také chcete do placu mít co vložit, až se vás někdo zeptá a jaký je tvůj sportovní zážitek? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, určitě se zaměřte na naší sekci, kde naleznete například sportovní zážitky jízda na gumách po ledě. Zde samo vidíte, že jde o mírně adrenalinovou až netradiční zábavu, která vás vždy překvapí. Záleží pouze na vás,pro jaký tip akce se rozhodnete. Na výběr je vždy z mnoha sportovních aktivit. Proč sedět doma, když se každý víkend lze rozhodnout pro zcela odlišnou aktivitu. Veškeré sportovni zazitky vybíráme podle ohlasů a referencí již prošlých klientů před vámi. Nikdy bychom na své stránky nevyvěsili neprověřenou službu nebo společnost nabízející jakékoli aktivity. Zakládáme si na maximální možné úrovni, proto veškeré zážitky sportovní prověřujeme a vybíráme se vší pečlivostí.

Sportovní zážitkový víkend

Blíží se velký nebo důležitý termín pro vaše kamarády či rodinné příslušníky? Máte pro ně už vybrán vhodný dárek, nebo stále přemýšlíte nad tím, jak je obdarovat? A co to pro tentokrát vzít z trochu jiné perspektivy a poohlédnout se po zcela originálním nápadu? Sportovní zážitkové dárky dokážou udělat na jednu stranu velkou radost a na stranu druhou vyvolají mnohé otázky. Jen málo kdo se s podobnými aktivitami ve svém životě již setkal. Udělejte svým kamarádům radost a pozvěte je na netradiční akci, kde budou hrát hlavní roli právě oni. Objednejte rovnou celý sportovní zážitkový víkend a vydejte se na cestu za velkým poznáním. Vše je velmi jednoduché, stačí si službu objednat a využít všech jejich výhod.

Poukaz sportovní zážitek

Pokud máte zájem o poukaz sportovní zážitek, tak zcela postačí, když si roz kliknete jednu z mnoha námi nabízených akcí a provedete online platbu přímo z pohodlí vaší domácí atmosféry. Poukaz sportovní zážitek si velmi jednoduše vytisknete a po následném předložení na určeném místě budete mít bezproblémový vstup do světa plného zážitků a nečekaných událostí. Nebojte se zdravého pohybu a udělejte také něco pro sebe. Nemusíte se zrovna honit za fotbalovým míčem. Čekají na vás například sportovní zážitkové poukazy cvičení Zumba, sportovní zážitky tenis nebo další zajímavé sportovní zážitky, které si vás omotají kolem prstu. Budete až překvapeni pestrostí a pravidelnou aktualizací naší rozsáhlé nabídky, které v sobě ukrývá to pravé kouzlo pohybové aktivity v netradičním podání.

Sportovní zážitky na míru vašim potřebám

Vyzkoušejte pro tento rok něco nového a udělejte si se svými přáteli výlet do zapomenutých krajin či oblíbených sportovních destinací. Dokonce i takový výlet za sportovním zážitkem - fotbal se může stát senzační akcí naplněnou atmosférou. Asi nejoblíbenější a nejvyhledávanějším segmentem se stává sportovní zážitek v Praze. Záleží pouze na vás, pro jakou sportovní aktivitu se rozhodnete. Náš portál je pravidelně kontroluje, přidává a odebírá dle aktuálních ohlasů. V našem repertoáru tak naleznete vždy čerstvé a aktuální nabídky, které jsou plně funkční a předesílají maximální možný komfort a úroveň.