Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Jaké existují typy míčových her?

Míčových her existuje nepřeberné množství. Asi každý si ze školy pamatuje vybíjenou nebo házenou. Mnoho mladých kluků, ale i dospělých, se aktivně věnuje celosvětově adorovanému fotbalu. Běžným je také volejbal, basketbal nebo tzv. hra králů a aristokratů - tenis. Chcete hrát jako Berdych, Nadal nebo Kvitová? Navštivte tenisové lekce s profesionálem a vycvičte si svůj forehand i backhand!

Kolektivní sport

Proč jsou míčové hry tak často označovány jako kolektivní sport? V první řadě zvláště proto, že se v nich zpravidla zapojuje více hráčů. U těch "menších", jako je ping pong nebo zmíněný tenis, jsou ke hře potřeba 2-4 hráči. U her, jako je fotbal, nohejbal, rugby, florbal, softball či baseball už ke hře potřebujete tým či celé mužstvo. Nejen, že ke hře potřebujete protihráče, ale musíte se opravdu sladit s vlastním týmem. Při hře cvičíte týmovou hru, plánujete strategii a s ostatními spoluhráči si vzájemně kryjete záda. Také proto jsou míčové hry často vyhledávanou aktivitou pro různé firemní teambuildingy a další akce za účelem stmelení kolektivu.

Netradiční míčové hry

Možná jste již narazili na nějakou netradiční hru, a možná už vám nic nepřijde zvláštní. Jsou však hry, které se hrají dokonce na mezinárodní úrovni, ale nejsou již ve společnosti tak známé a médii mnoho probírané. Mezi takové patří např. Lakros nebo Kinball. Že jste o nich ještě neslyšeli? O to větší překvapení bude, až si je na hřišti vyzkoušíte na vlastní... přeci vám to hned všechno neprozradíme. Přejeme příjemnou zábavu!