facebook_pixel

Výlety

Hledáte tip na výlet? Stips vám přináší tipů hned několik, a to na výlety všeho druhu! Zážitkový výlet je výlet s přísadou něčeho neobvyklého a dobrodružného. Je to výlet, na který jen tak nezapomenete. Ať už se vydáte na plavbu, na pobyt, na exkurzi nebo na výlet na dvou kolech, zábava je zaručena!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Výlet za novými zážitky!

Výlety jsou kořením našich životů, odnášíme si z nich společné zážitky. Na výletech zažíváme nová společná dobrodružství, na která vzpomínáme třeba i celý život. Naplánovat výlet ovšem není žádná hračka. Ve stips jsme si toho vědomi, proto jsme vám výběr a plánování chtěli ulehčit a navrhli několik výletů i s programem za vás. Vy si akorát vyberete ten pravý!

Poznejte krásy Čech

Česká republika je krásná země, obyvateli často neobjevená a nedoceněná. Mnoho Čechů zná lépe cizí země a tropické destinace, než krásy Čech. A přitom mají co nabídnout! Obzvláště pokud hledáte výlet, který bude také cenově dostupný, je výlet po Čechách ideálním řešením. Země česká nabízí spousta možností. Odpočiňte si, načerpejte sílu a užijte si společné chvíle tvořením nových nezapomenutelných zážitků. A přitom nemusíte překročit hranice!

Na vlnách pohody a dobrého jídla

Plavby po Vltavě jsou výletem pro ty, kteří chtějí vidět pražské skvosty z jiné perspektivy a příliš se přitom nenadřít. Plavbu si můžete zpestřit výbornou večeří či obědem nebo třeba jen kávou a zákuskem. Na Vltavu se můžete vydat sami, s partnerem, s přáteli či s rodinou a užít si krásný večer v milé společnosti a v obložení skvělého jídla. Praha v záři nočních světel je magické místo. Ideální místo na prožití výjimečné chvíle.

Pobyty, exkurze a výlety na dvou kolech

V naší nabídce najdete také různě zaměřené pobyty, relaxační i aktivní odpočinek. Neobvyklé procházky a exkurze nebo výlety na dvou kolech, například výlet na segway. Jakou podobu bude váš výlet mít je jen na vás.