facebook_pixel

Plavby

Výlety na vlnách přinášejí zcela nový úhel pohledu na zákoutí a tajné uličky měst. Praha tak jak jste ji ještě neviděli? Z hladiny Vltavy se vám naskytne úplně nový výhled na pražské památky a historické stavby. Plavbu na Vltavě si můžete zpestřit také skvělou večeří nebo obědem.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Tak trochu jiná romantická schůzka?

Praha je kouzelné město, které má co nabídnout. Hledáte místo pro romantickou schůzku, oslavu výročí nebo chcete prožít magickou chvíli v oblíbené společnosti? Vydejte se na Vltavu! Křišťálová večeře nebo raut v doprovodu záře večerních světel je zárukou krásného společného večera.

Originální (první) rande?

Opravdu rádi byste oslovili svou vyvolenou originálním pozváním na rande? Pozvěte ji na kávu na vlnách! Během hodinové plavby Prahou budete mít možnost okouzlit ji svým vtipem a originalitou. Za doprovodu památek hlavního města, skleničky dobrého vína nebo kávy a třeba něčeho dobrého na zub to půjde samo.

Oběd na Vltavě

Pokud nejste místní, spojte si plavbu s celodenním výletem po Praze a staňte se na den turistou ve vlastní zemi. Prahou na segwayích nebo na elektrokoloběžkách je nový druh turistiky, který rozhodně stojí za vyzkoušení. V poledne si můžete dát oběd na vlnách řeky Vltavy a pohlédnout na Prahu z jiné perspektivy.

Plavba s výkladem, aneb jak šel čas…

Pro milovníky historie a poutavých výkladů o tom, jak šel čas, máme hodinovou plavbu s výkladem. Vzít můžete i své zahraniční přátele, výklad probíhá v 8 světových jazycích. Prohlédněte si historické budovy a památky hlavního města tak, jak je z pevniny neuvidíte. Navíc se dozvíte zajímavé věci z historie budov, k čemu sloužili, kdo je obýval atp. Jste připraveni na „hodinu historie“ na vodě?