facebook_pixel

Pobyty

Utečte z reality, každodenní starosti nechte doma a buďte jen v přítomném okamžiku. Udělejte si čas jen pro sebe, čas jeden pro druhého. Ať už si zvolíte aktivní odpočinek nebo nefalšovanou relaxaci, sbalte si jen pozitivní myšlenky a úsměv na tváři!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Dovolená po vašem…

Vezměte svou drahou polovičku, dobrého přítele či přítelkyni nebo třeba rodiče a vydejte se na relaxační pobyt. Utečte pryč z města a odpočiňte si od shonu a všedních starostí. Program může být zcela ve vaší režii. Děláte, na co máte zrovna náladu. Máte chuť na masáž, relaxaci u bazénu, procházku krásnou přírodou nebo třeba kulturní vložku? Je to jen na vás a vaší společnosti.

Maximální relaxace?

Nechce se vám přemýšlet, vymýšlet a plánovat? Chcete jen dojet na místo určení a nechat se rozmazlovat po všech směrech? Na recepci vás ubytují, do ruky dostanete program a je to. Váš maximální odpočinek může začít!

Tématický pobyt

Pro milovníky greenu a golfových holí jsou tu golfové pobyty. Ti co milují přírodu a pobyt na čerstvém vzduchu, ocení turistický pobyt v přírodě. Pro vinaře bude zase víkend ve vinném sklípku zaslouženou odměnou. A takhle bychom mohli pokračovat.

Snažíme se pro vás pobyty pravidelně obměňovat. Sledujte aktuální nabídku a vyberte si svojí vysněnou dovolenou. Zasloužíte si to!