facebook_pixel

Pobyty v Česku

Utečte z reality, každodenní starosti nechte doma a buďte jen v přítomném okamžiku. Udělejte si čas jen pro sebe, čas jeden pro druhého. Ať už si zvolíte aktivní odpočinek nebo nefalšovanou relaxaci, sbalte si jen pozitivní myšlenky a úsměv na tváři!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Dovolená po vašem…

Vezměte svou drahou polovičku, dobrého přítele či přítelkyni nebo třeba rodiče a vydejte se na relaxační pobyt. Utečte pryč z města a odpočiňte si od shonu a všedních starostí. Program může být zcela ve vaší režii. Děláte, na co máte zrovna náladu. Máte chuť na masáž, relaxaci u bazénu, procházku krásnou přírodou nebo třeba kulturní vložku? Je to jen na vás a vaší společnosti.

Maximální relaxace?

Nechce se vám přemýšlet, vymýšlet a plánovat? Chcete jen dojet na místo určení a nechat se rozmazlovat po všech směrech? Na recepci vás ubytují, do ruky dostanete program a je to. Váš maximální odpočinek může začít!

Tématický pobyt

Pro milovníky greenu a golfových holí jsou tu golfové pobyty. Ti co milují přírodu a pobyt na čerstvém vzduchu, ocení turistický pobyt v přírodě. Pro vinaře bude zase víkend ve vinném sklípku zaslouženou odměnou. A takhle bychom mohli pokračovat.

Snažíme se pro vás pobyty pravidelně obměňovat. Sledujte aktuální nabídku a vyberte si svojí vysněnou dovolenou. Zasloužíte si to!